Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Epski sam se smorio...Navijao sam da nam daju gol što pre, pa da vidimo nekakav plan b™, jer je ovaj plan a teška opstrukcija fudbala. Tri štopera, 2 beka i 2 zadnja vezna a napadamo sa praktično 3 igrača na (na čelu sa Lekićem) + bekovi ako dodju dodju. Možda prolazi Napoliju koji ima 3 divljaka napred od kojih se ne zna koji je ludji i Inlera na sredini koji je izmislio fudbal u oba pravca za sve naše vezne igrače ali se nadam da mi više nećemo eksperimentisati sa ovim nego da ćemo bar pokušati da igramo nekakav fudbal - pa šta uradimo uradimo.

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kakav užas i tragedija. Ovo je najgora reprezentacija od...ne znam ni ja kada.Sad kad sam drveta Lekića i Tošića video u reprezentaciji, mogu mirno da umrem.Ljajić je samo jednom dobio batine u Italiji? Srećan čovek.Ukratko, katastrofa u najavi. Cenim da ćemo u kvalifikacijama osvojiti dva boda. Možda.PS; Srbi ostaju Srbi :isuse: Baklje, petarde...Retardirana glupa debilna masa.Ništa me ne bi usrećilo koliko diskvalifikacija iz svih mogućih takmičenja.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Ništa me ne bi usrećilo koliko diskvalifikacija iz svih mogućih takmičenja.
Na najmanje 5 godina. Svetska zavera, kosmička nepravda...da se malo odmorimo od idiota.
Link to comment

Шта је проблем са Лекићем? Није добро реаговао код поништеног гола. Имамо неког много бољег од њега? Како ћемо ми да играмо зависиће од два везна играча, Кузмановића и Ђуричића. Ми од њих бољих немамо. Качар на ДМ и то је то...

Link to comment

Možda je Spaleti bio na tragu nečega sa onih 4-6-0? :unsure:Mada mislim da je i 4-5-0 sasvim dobra alternativa igranju Lekića...

Link to comment
Шта је проблем са Лекићем?
Mada mislim da je i 4-5-0 sasvim dobra alternativa igranju Lekića...
Link to comment
Možda je Spaleti bio na tragu nečega sa onih 4-6-0? :unsure:Mada mislim da je i 4-5-0 sasvim dobra alternativa igranju Lekića...
:fantom:
Link to comment

Ma ja bih radije gledao i Sćepukadabru™ (originalnog, ne ovu inostranu verziju) no Lekića.

Možda malo preterujem sa mržnjom prema deblu, ali stvarno mi je dečko definicija antifudbalera. Neću mu priznati da je postao neki igrač pa sve da odmeni Gomeza u Barjenu sledeće godine. :PJbg dok nije dao ona 2 gola Barsi svi su srećom zaboravili da postoji, sad ga najebašmo još par meseci dok se svi ponovo ne uvere u epske srazmere njegovog fudbalskog neznanja.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Lekić je nagrđe drvo i afudbaler™ kojeg sam gledao u životu.Radije bih na mestu cfora gledao Dušana Đokića ili Baju Malog Knindžu. Mrzim ga više no Filipenko Dražu.

Link to comment
Lekić je nagrđe drvo i afudbaler™ kojeg sam gledao u životu.Radije bih na mestu cfora gledao Dušana Đokića ili Baju Malog Knindžu. Mrzim ga više no Filipenko Dražu.
ne lupaj. covek je dao svih 6 golova na 46 utakmica u osasuni <_< :fantom:
Link to comment

Ma ovde se ništa nije promenilo čim mora da igra Stefan Šćepović. Stefan mora da me debelo demantuje i da golovima dokaže da zaslužuje poziv. Inače, Falji Ramadani posle partizana preuzima i reprezentaciju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Retko gledam Italijane pa molim za 1 pojasan™: Da li tamo neko još igra ovu fantastičnu 3-6-1 formaciju? :unsure:Meni je ovo malo što sam video delovalo prilično bedno. OK, možda čovek nema na raspolaganju igrača za neku drugu postavku, ali... nema ni za ovu.
Igrali smo juce kao Fiorentina - klub koji igra najruzniji fudbal na svijetu! :lol:Onaj Radovanovic je pajac. Ignjoski je pored njega izgledao kao Cavi. Nadam se da mu je ovo poslednji put da igra u repci. Nek se jebe Miha sa raspadima iz Calcia (Ljajic i Radovanovic)Dobro, ove tri tekme i sluze da Miha vidi koliko ko moze plus da se poneko proda. Pola od ovih vise nece ni biti pozivani...
Link to comment
Kakav užas i tragedija. Ovo je najgora reprezentacija od...ne znam ni ja kada.Sad kad sam drveta Lekića i Tošića video u reprezentaciji, mogu mirno da umrem.Ljajić je samo jednom dobio batine u Italiji? Srećan čovek.Ukratko, katastrofa u najavi. Cenim da ćemo u kvalifikacijama osvojiti dva boda. Možda.PS; Srbi ostaju Srbi :isuse: Baklje, petarde...Retardirana glupa debilna masa.Ništa me ne bi usrećilo koliko diskvalifikacija iz svih mogućih takmičenja.
Sad mirno mogu da gledam dalje kvalifikacije, cak sam siguran da cemo biti prvi. Ovako si najavio i kvalifikacije za SP, tipoco si da ce Francuzi i Rumuni da nas operu uzduz i popreko, da je Austrija klasa za nas, a da cemo sa Litvanijom davodimo mrtvu trku za 4. mesto... :D Edited by adasevic
Link to comment

S tim da je tada kod nas bilo nekog potencijala a ovi od juce ne mogu dva pasa da povezu. Igracemo kao Javor i ako bog da tako cemo i da prodjemo. Ako puknemo u jos 3-4 ciklusa i Tole ce morati da ode a to je najvaznije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...