Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

B tim Spanije, ali neki od tih igraca iz B tima bi lagano nasli mjesto u mnogim reprezentacijama koje su medju najjacima na svijetu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

B tim Spanije, ali neki od tih igraca iz B tima bi lagano nasli mjesto u mnogim reprezentacijama koje su medju najjacima na svijetu.
nije bas b tim, za njihov b tim igraju silva, mata, fabregas i tores. :D Edited by kojot
Link to comment
Neopisivo si glup.
Ти ниси. :P
1 kvalitetno batađorisanje.Nijedna izrađena akcija, nijedna šansa, prekidi i kvarenje igre. Što se od Siniše Mihailovića, ljubimca&štićenika Vujadina Boškova moglo i očekivati. Smor i zaglupljivanje, katanaćo i odlična atmosfera, ali na treninzima. No, sve na stranu: ali menjati kljusinu Lekića sa malim od Slađana je poseban smehotres. Jedino sam malo začuđen što zasluženu šansu nije dobio Raca P., on bi se u ovakvoj formaciji naigrao fudbala.
МИслим како би ти склепао тим. Онако да будемо лепршави?
Link to comment

Ekipa bez valjanog golmana i centarfora nema šta da traži. Mi da igramo bunker, za šta imamo kapaciteta a ako uvalimo nešto iz kontre super. Jedino je problem što nemamo golmana ni špica.

Link to comment
Mi vec duze vreme osim odbrane nemamo dobar ostatak tima, tako da i ne mozes da ocekujes leprsavu i kombinatornu igru. Za neki pocetak je sasvim OK da se igra disciplinuje.
Meni su se lično dopale Mihine opservacije o pripremama repke, na temu posete rodbini i slično. On je dugo igrao i zna probleme, to se vidi. Dopala mi se i ideja sa pomeranjem spoljnih unapred, jer su Kolarov i Basta zaista najbolji deo tima, makar platili cenu kao danas.Problem centralnih igrača je, međutim, i Mihin problem; ja sam gledao njegovu Violu, i to je izgledalo identično ovako. Nisam slučajno napravio paralelu sa Vujketom B. Užasava me mogućnost da Miha nema neku novu ideju za svoj tim.
Link to comment
duvaj ga, Koki :) gde ti je tptlk¿
nisam se zajebavao, hteo si da naglasis da sam u pravu kada kazem da ovo vise naginje ka c timu spanije? :D
Link to comment
Problem centralnih igrača je, međutim, i Mihin problem; ja sam gledao njegovu Violu, i to je izgledalo identično ovako. Nisam slučajno napravio paralelu sa Vujketom B. Užasava me mogućnost da Miha nema neku novu ideju za svoj tim.
ma verujem ja tebi, samo ja ne vidim da mi uopste imamo dobre vezne igrace, ili (mislim, nemam pojma, nagadjam)?¿
Link to comment
Djuricic, Radovanovic, Ljajic, Ignjovski
ja bi reko da je ovo ipak rezervna postava.umesto njih ce verovatno da igraju bambi, jankovic, kuzmanovic i jos neki pouzdaniji DM (doduse, ne pada mi trenutno niko na pamet).sve u svemu, realan izbor taktike imajuci u vidu igrace kojima raspolazemo. predvidjam plasman u brazil bez primljenog gola, sa maksimum 5 postignutih, a tamo ce majmun da udje u tenak i bice katastrofa. Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...