Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

bez obzira na neverovatno loš izbor bekova (aman pa Tošić) i činjenicu da nam je mih vratio Jokana u repku ja srećan jer smo uspeli da damo gol iz jedne akcije i to nogom. (bez obzira na to što je poništen zbog ofsajda)Lekić :Hail:PS al moram da pohvalim da Miha kali posao na jednoj Španiji a ne na nekim tunguzijancima kako je bilo do sad.i još nešto, što uvek mopramo da imamo nekom bolida za golmana? :D

Edited by steins
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

znao sam da će nesrećni Tošić da ispadne. :isuse:ali odakle poispadaše ovi igrači? Matić, Radovanović (:D) i ostali...:unsure:
ispao je kolarov dok je tosic dobro zatvorio ovog spanca koji je centrirao, lopta isla u 2 metra. golman kralj.
Link to comment
GOVNA!!
ispao je kolarov dok je tosic dobro zatvorio ovog spanca koji je centrirao, lopta isla u 2 metra. golman kralj.
Moraju da kradu i na prijateljskim... I onda se neki™ pitaju što se mrze španske ekipe...
+1
Link to comment
ispao je kolarov dok je tosic dobro zatvorio ovog spanca koji je centrirao, lopta isla u 2 metra. golman kralj.
meh, meni je uvek kriv Tošić. <_<možda je ludi Kahriman i mogao na ovo da izadje.
Link to comment
ispao je kolarov dok je tosic dobro zatvorio ovog spanca koji je centrirao, lopta isla u 2 metra. golman kralj.
meh, meni je uvek kriv Tošić. <_<možda je ludi Kahriman i mogao na ovo da izadje.glede penala - sudija je peder! angry.gif
Link to comment
Moraju da kradu i na prijateljskim... I onda se neki™ pitaju što se mrze španske ekipe...
evo ja cu da budem taj neki , zar ti stvarno mislis da je ugovorena neka kradja na ovakvoj revijalnoj utakmici?¿ penal jeste smesan, ali tvoj post je jos smesniji.
Link to comment
evo ja cu da budem taj neki , zar ti stvarno mislis da je ugovorena neka kradja na ovakvoj revijalnoj utakmici?¿ penal jeste smesan, ali tvoj post je jos smesniji.
da ovo je prvi put u istoriji da se sudi ovakav penal spanskoj reprezentaciji ili spanskoj ekipi...
Link to comment

Ma, prvi gol je Kahrimanov, bez diskusije... Jebao ja golmana koji ne hvata loptu na 2-3 metra od gola, gde nema nikoga da mu smeta... Šta je koji kurac gledao i gde je bio?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...