Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Шестков проблем током квалификација је био што Саво играо пре Жигића који је разбијао. СП је био други падеж. Ова Михајловићева поставка је проблематична јер осим Басте нико није ни играо у њој. Но, има времена да се уигра и мислим да ћемо да будемо врло пристојна екипа у квалификацијама. Не можда доминантна као код Миљана II, али уз Белгију понајјача у групи. Мислим да ће се исфорисира Ђуричић као плеј, да ће повређени Мики Сулејмани да буде здрав, као и Качар, да ће Лека Тони да да допринос са клупе, за остало се више мање не бринем. Изгледа да им је Синиша натурио свој ауторитет, што је орхабрујуће.

Link to comment

Zna konjska glava kako se radi kod nas i da su govna bezbjedna. - Ovo je očekivana odluka švajcarskog pravosuđa. Mi smo bili u situaciji da moramo da ispoštujemo tu proceduru, to je tek prvo poluvreme, drugo sledi. Realizacija te presude doći će na naše pravosuđe i to će dugo da traje.

Link to comment

Utiska sam da i Antic, a pogotovu njegov advokat, takodje znaju sta rade.U daljem tekstu pise da je dug jedno, a kamate, kao i nadoknada za zalbenu taksu i troskove sudjenja drugo, te zajedno sacinjavaju cifru, koja je u nekim medijima 2, u drugim 2,5 miliona evra. Bice mi jos draze ako im novac bude naplatio nakon tog dugog perioda koji Tole najavlje (on frajer bez ustrucavanja time govori koliko nam je sudstvo jadno i neaktivno), a tada ce cifra sigurno biti jos veca.

Link to comment

Slatko je sto se Tole, kao sto je u Srbiji obicaj, zajebava sa tudjim parama. Ni on, naravno, nije jemcio svojom kompletnom imovinom ako naparvi neku glupost kao sto je ova. A porucuje nam direktno da te pare nece platiti dok je on predsednik, a posle... Pa ko vas jebe posle kad ja odem, snadjite se... :puke:

Link to comment
Zna konjska glava kako se radi kod nas i da su govna bezbjedna. - Ovo je očekivana odluka švajcarskog pravosuđa. Mi smo bili u situaciji da moramo da ispoštujemo tu proceduru, to je tek prvo poluvreme, drugo sledi. Realizacija te presude doći će na naše pravosuđe i to će dugo da traje.
:lol:Zemljo Indijo.
Link to comment
No so fast.
Караџић: Нема основа за одштету, ово је прво полувремеПредседник Фудбалског савеза Србије (ФСС) Томислав Караџићизјавио је да не постоји основ за реализацију пресуде по којој би бивши селектор Радомир Антић добио више од два милиона евра одштете.karadzic-i-antic.jpgОво је очекивана одлука швајцарског правосуђа. Ми смо били у ситуацији да морамо да испоштујемо ту процедуру, то је тек прво полувреме, друго следи. Реализација те пресуде доћи ће на наше правосуђе и то ће дуго да траје. Мислим да имамо аргументе и да нема основа за реализацију те судске пресуде – рекао је Караџић, а пренео Б92.Антић је покренуо спор пред Судом за арбитражу у спорту у Лозани због једностраног раскида уговора.Антић је на клупи Србије седео од 19. августа 2008. до 15. септембра 2010. године и предводио је „орлове” на Светском првенству у Јужној Африци.
Link to comment

U stvari magarac spinuje pricu. Ugovorom je prorogirana nadleznost svajcarskog pravosudja, znaci da je to pravosudje iskljucivo nadlezno za spor. Sva prica o tome da su tu odluku donijeli neki tamo Svajcarci je besmislena i glupa, obe strane su pristale na to.Odluka je sada pravosnazna i izvrsna, a samo izvrsenje se moze ostvariti na nekoliko nacina. Najlaksi je da im pusti predlog za izvrsenje i blokira im sve racune, za ovo nije potrebno mnogo vremena ali tesko da oni imaju 2 miliona evra na racunu. Ono sto mi slijedece pada na pamet je izvrsenje na nepokretnostima, prodajom zgrade na Terazijama ili trenaznog centra u Pazovi, sto bi bila poprilicna ironija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...