Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Videosvi naduveni od spavanja, Tole ih docekuje sa osmehom na licu, hostesa: "dob'o jut'o"... :lol: ko je ovaj: "de si manče?" "de si kraso?"ko je manče?
To je bilo 'Gde si Mače? Šta si Kreso?'
Link to comment
Srbija menja teren za treningTrening na terenu univerzitetskog kompleksa u Johanesburgu biće ujedno i poslednji koji će reprezentacije Srbije odraditi na tom mestu.Stručni štab je posle konsultacije sa igračima odlučio da od domaćina turnira zatraži alternativnu lokaciju za treniranje."Teren nam ne odgovara jer je drenaža sveža i previše peska ispod trave. Teren je nedopustivo mekan i zato tražimo drugo rešenje. U ovom momentu ne smemo da rizikujemo eventualne povrede zbog lošeg terena", istakao je selektor Radomir Antić.Srbija je u utorak održala jedan trening od 16 časova, ali nova lokacija terena još nije poznata.Tole i kompanija docekuju reprezentaciju na aerodromu, a niko se nije setio da malo izgazi taj teren <_< Ali ajde, nismo najgori...Smrad obeležio prvi trening NovozelanđanaPre nego što je delegacija Novog Zelanda uopšte stigla na teren iznad stadiona “Sinaba” pojavio se težak i gust oblak koji je pratio smrad spaljenog drveta i uglja iz industrijske zone grada Dejvejtona koji se nalazi u blizini.Pošto su svi ljudi prisutni na stadionu teško disali, a ni korner zastavice nisu mogle da se vide sa udaljenosti od nekoliko metar, igrači cu čekali u autobusu koji se nalazi izvan stadiona.
Link to comment
simpaticna reklama, ali i jos jedno nesudjeno velicanje nase reprezentacije ka zvezdama...samo da ono BUP na kraju ne bude pretesko :)
ne dozivi ga kao velicanje i BUP ce lagan poput orlovog pera™svetsko prvenstvo iz ugla nekih zena, nebitno je da li je italija, nemacka, francuska, juargej™ ili srbija, bitno je da se slazu uz majcu
Link to comment
ne dozivi ga kao velicanje i BUP ce lagan poput orlovog pera™
ne dozivljavam ga ja nit' previse ocekujem, ali sticem utisak da narod i javnost pre svega ocekuju da cemo se maltene prosetati do polufinala, a to je vrlo nerealno
Link to comment
ne dozivljavam ga ja nit' previse ocekujem, ali sticem utisak da narod i javnost pre svega ocekuju da cemo se maltene prosetati do polufinala, a to je vrlo nerealno
Ti se izgleda druzis samo sa nepopravljivim optimistima. Ja ne znam ama bas nikog ko misli da cemo se prosetati do polufinala.
Link to comment
Vidic jos uvek ne trenira? Pocinjem da se brinem.
Antic kaze da ima neki osip i temperaturu, da nije trenirao 7 dana, ali da ce biti spreman za Ganublic
Link to comment

Ne mogu da nadjem na netu slike sa rucka (vecere) iz Pantinog restorana u Beogradskoj ulici.Vidio sam u Mocartovom casopisu jednu sliku sa pikslom ispred Nenada Milijasa i bas me zanima ko jos vodi nesportski zivot. Gledao sam neki amateur™ snimak iz Rumunije gdje Stojke i Deki duvane na prozoru hotela.To su nasi sportisti! :)

Link to comment

Cuo sam da su Deki i jos neko (tipa Panta, ali nisam 100% siguran da je bas on) pasionirani pusaci. Na Dekijevu formu se to ne odrazava, sto ne moze reci za Milijasa koji pali cigaretu onom koja mu dogoreva.

Link to comment

Svojevremeno, Savo™ je cepao po dve pakle crvenog mališe™, a Milijaš je cepao isto toliko, svaki dan u istom kafiću, dok je bio u zemunu...prema tome, ništa za spektakl dry.gif

Link to comment

Znači očekivana (verovatna) prva postava. Trening

Prva postava slavila je rezultatom 1:0, a strelac je bio Žigić. Pobeda je mogla da bude ubedljivija da golman Đuričić nije dva puta odbranio Jovanoviću, a Pantelić isto toliko puta traljavo šutirao, odnosno promašio loptu.
Link to comment
ne dozivi ga kao velicanje i BUP ce lagan poput orlovog pera™svetsko prvenstvo iz ugla nekih zena, nebitno je da li je italija, nemacka, francuska, juargej™ ili srbija, bitno je da se slazu uz majcu
Има и другачијих интерпретација рекламе:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...