Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pa nismo još videli meč, poredim najavljenu formaciju... Bilo bi super kada bi ispao Udine/Napoli fudbal umesto toga, volim kada vidim da Radisav, Lekić i Duško nekome ulivaju poverenje, ali za sada biram da budem skeptičan.Hvala što skrećeš pažnju da smetam, okej, nastavite slobodno o kvalitetima nove Srbije. :fantom:

Link to comment

Dobra je ideja da se Basti i Kolarovu da prostor da spartaju po celoj strani, meni vise smeta Lekic kao sidras, nego promena formacije. Mada i ova formacija lako moze da se pretvori u 4-4-2 ili neku drugu po potrebi. Nadam se da nas Spanci nece naduvati sutra, bilo bi steta.Prenos je na Prvoj?

Link to comment

Нисам љубитељ те формације, али ајде да видимо. У сваком случају капирам да је идеја да Коларов и Баста буду "Лане и Красић" ове репрезентације, с тим да ће ови имати много више дефанзивних задатака. Раћо и Радовановић ће да крљају, а Љајић и Лазовић у принципу једини покушавати да играју фудбал. Знајући њихово стандардно нестајање са терена, тешко ће Лекић до лопте.А то што смо спали на Лекића у нападу већ није кривица Михајловића. Тако нам је грах пао.

Link to comment

Ja sumnjam da ce Miha igrati tako, ali ko zna. Do sad je uvijek i po svaku cijenu igrao 4-3-3. A i igrati sa trojicom pozadi protiv Spanaca mi se cini malo rizicno.

Link to comment
Hm, sad gledam i Holandiju, Slonovaču, Španiju u kvalifikacijama, stvarno 4-4-2... Biće da sam zaboravio koliko je to bezveze izgledalo, pa sad podsvesno prilagođavam stvarnost onome što mi je palo na pamet. Yoyogišem, jebote. :mellow: Nije mi to bilo cilj, dakako, praštajte, o, detaljni hroničari. Kontam da sam istripovao jer smo tako nešto nedefinisano igrali u nekoj prijateljskoj pre kvalifikacija (protiv Slovenije?), sećam se da smo se smejali kako Koromana mrzi da se vraća, pa cela strana zjapi prazna, ali to je takođe verovatno posledica agilnosti munjevitog Gavrančića i kombinacija nevažnosti utakmice i 8 godina piši-briši po sportskim utiscima.
Link to comment
Hm, sad gledam i Holandiju, Slonovaču, Španiju u kvalifikacijama, stvarno 4-4-2... Biće da sam zaboravio koliko je to bezveze izgledalo, pa sad podsvesno prilagođavam stvarnost onome što mi je palo na pamet. Yoyogišem, jebote. :mellow: Nije mi to bilo cilj, dakako, praštajte, o, detaljni hroničari. Kontam da sam istripovao jer smo tako nešto nedefinisano igrali u nekoj prijateljskoj pre kvalifikacija (protiv Slovenije?), sećam se da smo se smejali kako Koromana mrzi da se vraća, pa cela strana zjapi prazna, ali to je takođe verovatno posledica agilnosti munjevitog Gavrančića i kombinacija nevažnosti utakmice i 8 godina piši-briši po sportskim utiscima.
kako bezveze kada smo primili samo 1 (jedan!) gol u kvalifikacijama? petko je tu odlicno odradio posao.
Link to comment

Ovih 3-4-2-1, lako se daju tumaciti i kao 5-4-1, sto bi bilo klasicno batadjorisanje, tako imanentno srpskom fudbalu. Pa dobro, 4-4-2 se i tako nikad nije sasvim primilo u srpskom fudbalu, prosto nemamo profil igraca koji bi mogao da igra tako zahtevnu formaciju. Pa ovo Mihino prihvatanje realnosti mozda i nije losa stvar.

Edited by Nikodije
Link to comment

pa svaka formacija te vrste, zapravo, znaci da se igra s pet igraca pozadi. meni je uvijek bilo do jaja kad bi ljudi popunjavali 3-5-2 formaciju pa na bokove stavljali krila, a tu jedino mogu da igraju bekovi, obicno oni malo ofanzivniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...