Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ista situacija je u zvezdi (samo 10 puta gora), pa nikome nisi savetovao da se ne lozi previse, cak i konstantno potpaljujes vatru™.
Ne razumem.Kako je ista situacija? :blink: Ovi se krpe nekako od pocetka do kraja meseca, nekada ni to ne stignu. Nema vise sta da se ukrade iz Zvezde, sve je odavno otislo i ocerupano, a glavni krivci su oni koji sada najvise galame - direktno i indirektno: Doole, Misko, Toplica, itd.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ne razumem.Kako je ista situacija? :blink: Ovi se krpe nekako od pocetka do kraja meseca, nekada ni to ne stignu. Nema vise sta da se ukrade iz Zvezde, sve je odavno otislo i ocerupano, a glavni krivci su oni koji sada najvise galame - direktno i indirektno: Doole, Misko, Toplica, itd.
uvek ima sta da sa ukrade, narocito od ove ekipe ocekujem da to radi intenzivno. da nisu doveli robija kao alibi verovatno bi danas bili zabarikadirani u kancelarijama dok bi rulja pokusavala da ih dohvati.
Link to comment

Михајловић мења формацијуНа основу формације 3-4-2-1 и момака који су јуче били „плави“ , национани тим сутра би – уз назнаку да је неизвесно ко ће имати прилику да први стане између статива – требало да гласи: Бркић – Ивановић, Суботић, Д.Тошић – Баста, Петровић, Радовановић, Коларов – Лазовић, Љајић – Лекић.ova zabarska taktika mi je pala na pamet cim sam video spisak. ko je ovaj radovanovic?

Link to comment
Бркић – Ивановић, Суботић, Д.Тошић – Баста, Петровић, Радовановић, Коларов – Лазовић, Љајић – Лекић.ova zabarska taktika mi je pala na pamet cim sam video spisak
Skoro isto ovako je igrao i Petkov tim, to je bilo ovako nešto: Jevrić - Gavrančić, Vidić, Krstajić - Koroman, Duljaj, Stanković, Dragutinović - Vukić - Kežman, Milošević. Sa ogradom da je ovo u napadu kada su se branili bilo: Kežman, Vukić - Milošević, tj. Kežman i drugi igrači na poziciji kežmana su vršili 1 stameniti pritisak...U kombi su bili još Luković (umesto Dragutinovića), Basta (umesto Koromana), Mladenović, Nađ (umesto Duljaja ili Dekija), Saša Ilić, Predrag Đorđević (sa ili umesto Vukića), Jestrović, Ljuboja i Žigić (sa ili umesto Kežmana i Miloševića), pa je sve to moglo malo zatvorenije ili otvorenije, ali osnovna ideja je izgleda opet ista, Miha 'oće da se izbunkeriše kroz kvalifikacije.Čak i ideja da mu je dosta jedan pravi golman, a da ostali mogu da budu neki pajaci, govori da je pravi sledbenik Šestkove škole, jer je ovaj pravdao konstantno pozivanje Olivera Kovačevića time što ne želi da se Jevrić u bilo kom trenutku oseti nesigurno povodom statusa prvog golmana.Good ol' 2004 all over again! ^_^
Link to comment

Nesto ne vjerujem da ce Srbija imati mnogo prilike da organizuje igru protiv Spanije. Ekipa za kontra napade. On je do sad uvijek gurao 4-3-3 i igrao na kontre. Prilicno siromasan sastav, though.

Link to comment
i oni treba da organizuju igru :isuse:
Ne, ne, NE! Vidi gore, ovo je očigledno Šestkov model, oni treba da ubiju igru i dokotrljaju loptu Ljajiću, te da dvojica po boku eventualno istrče od kornera do kornera ako se ukaže prilika pre nego što ovi napred izgube loptu.Gde smo bili? Nigde. Šta smo radili? Ništa.
Link to comment
i oni treba da organizuju igru :isuse:
Pa organizovaće Basta, Kolarov i Ljajić... Ova dvojica su tu da kvare igru... Mislim, nemam pojma ko je Radovanović, ali po poziciji koju igra i po klubu iz kog je ponikao, manje-više nagađam koji je tip igrača...Možda i gešim za Radovanovića?
Link to comment
Ne, ne, NE! Vidi gore, ovo je očigledno Šestkov model, oni treba da ubiju igru i dokotrljaju loptu Ljajiću, te da dvojica po boku eventualno istrče od kornera do kornera ako se ukaže prilika pre nego što ovi napred izgube loptu.Gde smo bili? Nigde. Šta smo radili? Ništa.
ako me secanje dobro sluzi, sestko je vise forsiro 442.ovo sto miha izgleda pokusava da uigra je taktika koju igraju udine i napoli.
Link to comment
Pa organizovaće Basta, Kolarov i Ljajić... Ova dvojica su tu da kvare igru... Mislim, nemam pojma ko je Radovanović, ali po poziciji koju igra i po klubu iz kog je ponikao, manje-više nagađam koji je tip igrača...Možda i gešim za Radovanovića?
kolarov jeste opasan baja ali bas da bude kljucni vezni u to ne verujem. o ljajicu necu ni da pricam. uzgred sto ga nema sulejmani :unsure:
Link to comment

ovo formacija je kao stvorena za igrace tipa kolarova koji bi igrali na boku, ali imali vise slobode da krenu naprijed nego kad igraju klasicnog beka s cetiri igraca u zadnjoj liniji. ako bi, recimo, lukovic zamijenio tosica, i ta zadnja linija bi izgledala sasvim solidno i kao logican izbor. problem je, naravno, sto sem baste i lukovica (zenit je igrao s trojicom u zadnjoj liniji, zar ne?) niko nije igrao u ovoj formaciji do sad, a reprezentacija nije klub pa da imas dovoljno vremena da se igraci naviknu na nju.a mozda uopste nece igrati tako. :lol:

Edited by Timmi
Link to comment
ako me secanje dobro sluzi, sestko je vise forsiro 442.
Šta da ti kažem, ne služi te. Dragutinović i Koroman su mu špartali od kornera do kornera (Koroman, dakako, sa tendencijom da malo više šparta ka onom njihovom, a manje ka našem, ali kako god), dva zadnja vezna su mlatila po nogama i mrljala loptu do nekoga ko ume to da prosledi dalje, a tri štopera su ubijala svaki pokušaj da se preskoči ta gomila seckanja u sredini. To što su novine crtale kao da mu je Gavrančić desni bek, Koroman krilo, a Dragutinović levi bek... Šta da ti kažem 2. Ume to tako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...