Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Izvlacice je sve dok mladjahni Krkic zapravo ne udje sa klupe na nekoj utakmici u dresu Spanije, pa postane i teoretski nemoguce da isti bude reprezentativac Srbije.
Jel gotovo ako zaigra na OI ili se to ne racuna?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Али неће! И што то више не прихвате једном. Пун ми је више кркић Кркића, Толета и Вечерњих Новости! :rant:

Link to comment

Koliko sam shvatio moze da menja ako je igrao jednu prijateljsku, Bojan Krkic Perez je igrao za Spaniju protiv Jermenije u kvalifikacijama za svetsko ili evropsko prvenstvo.

Edited by Delija67
Link to comment

Moze da menja ali ga zabole (moj utisak)Mada ako stvarno mesecima pricaju sa njegovim caletom...Spanija ga je zapisala (kao mi Volkova) pa potpuno zaboravila.

Link to comment

Ne lozite se na repku previse. FSS je trulez gori i od ove drzave. Sve nekako do prosle nedelje sam mislio da nesto mozda moze da se promeni. Ali celu proslu nedelju sam proveo u Mordoru, Kuci Fudbala u Staroj Pazovi. Dakle, one njuske koje tamo prolaze, koje se vrzmaju, koje sede i kafenisu u opremi reprezentacije Srbije, koji su vazni i dizu glas kad pricaju, koji se prave pametni kad ih nista ne pitas, a kad im trazis ono sto treba da znaju zacute ko somovi... Malo je reci da ih treba izgovnomocugati. Svaki dan sam molio boga da prodje cetvorka i da se razidju. A tek nasmejani Doole, razdragani Govedarica i ostala bulumenta zasluznih™. Uzas. Ko to nije video, moze mozda i dalje da se nada.Da ne ulazim u ocigledan lopovluk god izgradnje samog centra (primerice: sto sa patologije prozvan hidromasazni sto, komada 2, koje ni jedan fudbaler do sada jos ni jednom nije upotrebio, a koji su placeni petocifrenim sumama evara). Nikakav Sinisa nece moci da napravi nista. Kao sto ni Antic nije.

Link to comment
Nikakav Sinisa nece moci da napravi nista. Kao sto ni Antic nije.
Nek napravi Siniša isto i ja srećan, sve što si naveo odavno je jasno. Lagano kroz kvali, pa možda prođemo grupu, možda ne, koga briga, samo da je tenzija i da nas ima u sledećem paninijevom albumu.
Link to comment
Čita forum. :fantom:... za sledeći meč stižu Šaranov i Lazović, mmw.
Zar nije ranije (pre godinu dana) konstatovano da nam Lazovic (Danko) ne treba zbog svog lošeg karaktera? :unsure: Edited by BlackGeorge
Link to comment
Ne lozite se na repku previse. FSS je trulez gori i od ove drzave. Sve nekako do prosle nedelje sam mislio da nesto mozda moze da se promeni. Ali celu proslu nedelju sam proveo u Mordoru, Kuci Fudbala u Staroj Pazovi. Dakle, one njuske koje tamo prolaze, koje se vrzmaju, koje sede i kafenisu u opremi reprezentacije Srbije, koji su vazni i dizu glas kad pricaju, koji se prave pametni kad ih nista ne pitas, a kad im trazis ono sto treba da znaju zacute ko somovi... Malo je reci da ih treba izgovnomocugati. Svaki dan sam molio boga da prodje cetvorka i da se razidju. A tek nasmejani Doole, razdragani Govedarica i ostala bulumenta zasluznih™. Uzas. Ko to nije video, moze mozda i dalje da se nada.Da ne ulazim u ocigledan lopovluk god izgradnje samog centra (primerice: sto sa patologije prozvan hidromasazni sto, komada 2, koje ni jedan fudbaler do sada jos ni jednom nije upotrebio, a koji su placeni petocifrenim sumama evara). Nikakav Sinisa nece moci da napravi nista. Kao sto ni Antic nije.
ista situacija je u zvezdi (samo 10 puta gora), pa nikome nisi savetovao da se ne lozi previse, cak i konstantno potpaljujes vatru™.
Link to comment
ista situacija je u zvezdi (samo 10 puta gora), pa nikome nisi savetovao da se ne lozi previse, cak i konstantno potpaljujes vatru™.
Vazi, u pravu si...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...