Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Po novom pravili FIFA-e igrac koji je samo jednom nastupao za neku reprezentaciju u seniorskoj konkurenciji ima pravo da nastupa za drugu. Kao sto ce to uraditi Volkov koji ce igrati za CG.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

@vasić: Ima Lazović još puno pasulja da pojede dok ne bude bilo svejedno da li igra on ili pomenuta trojica i Krasić...
Не само пасуша, него и кобасице,ребараца и сланине које уз исти иду. Но, машиш поенту, ја нисам сумњао у његов играчки потенцијал, постигнуто, већ мислим да нема никаквог смилса да се на пријатељске позива играч у годинама, који је сезону провео више на трибинама, који је ко зна како тренирао и ко зна каква му је физичка спрема. Опали га неки шведски касапин, повреди се и човек завршио причу. Нек нађе нови клуб, нек се устали, буде у кондицији и нека игра поново. Сличан случај је био и са Ланетом док је био у Ливерпулу, са том разликом да ће он да има 33 године кад се буде играло у Бразилу, те тешко да би могао да објективно уђе у 4 крила која ће да буду позвана ако се квалификујемо.
Generalno, nabrajamo već tri strane - Šaranov, Jorgačević (bolji od Kahrimana i Aleksića), Tomović, Luković (bolji od Karleuše i tantusa Rajkovića), Krasić (bolji od Nece i malog Lazovića), matori Lazović, Sulejmani (bolji od Leke i Šćepe od Izrailja), eto po neko za svaki deo terena i svi su dovoljno mladi da igraju makar do sledećeg Evropskog. E, sad, što se mafija pokačila pa neki od njih neće, a neki ne mogu, te što je vama "okej da se malo kraducka pa da na spisku budu i menadžerski igrači, šta se čudite?!", jebiga, komentarišem fudbal, ne Faljijeve kombinacije.edit:raščlanio Lazoviće, da predupredim zabunu
Јоргачевић је направио кикс против Словенаца и мислим да би бурегџије направиле шоу због дизања тиража да је позван. По мени, уз Бркића наш најбољи голман. Алексић је класа у настанку, па чак и да потпише за ЈСДП кад Мустафа оде. За мене је изненађење да је позван Рајковић а не Томовић, но пошто је Томовић својим играма обезбедио трансфер у неки озбиљан клуб у Италији, нема потребе да се износи на пијацу. Луле као и Лазовић се дохватио са Толетом, тако док Терзан не загосподари Савезом нема од њега ништа. Мада он није критичан, одбрана са Банетом,Бишевцем,Суботићем,Томовићем, Настасићем, има доста квалитетних централних одбранбених играча највише светске класе. Шћеповића човек не може да коментарише, то је озбиљан пројекат.
Bojan Krkic nastupa za Srbiju! :Hail:
Да нам је селектор РП па да играмо тика-така ногомет па и да се порадујемо. Нама су кандидати за најистуренију позицију човек од 32 године који игра у другој лиги и склон је повредама и доскоро играч из српске лиге, који је у другом делу сезоне добио статус првотимца у свом шпанском клубу. :isuse: Мене занима да ли ичему тај Мудрински за ког ми је пар људи рекло да није лош, а опет из Војводине су га шутнули.
Link to comment
Мене занима да ли ичему тај Мудрински за ког ми је пар људи рекло да није лош, а опет из Војводине су га шутнули.
Nije los u Jagodini. on je valjda u mladoj. pa ce biti "na oku" Edited by Далибор
Link to comment

Mora mali Bohan uz Pantelu da stasa. Bice od njega novi Pantela u buducnosti. Ne tako rasan strelac, ali sasvim solidan za nasu repku!

Link to comment

Ja dao info jos u Decembru... zapravo uz ovo tole pokusava jos jedno bombasticno "iznenadjenje", ali nevjerujem da ce mu to zadnje uspjeti...

Tole izvlaci poslednje adute za ostanak na funkciji, sve odluceno, reprezentaciju preuzima Miha, Vidic se vraca (nakon "nagovaranja") a ulazi u igru i Bojan preko Krkica seniora. Nece se zaliti pare za premije ne samo za kvalifikacije za brazil nego i za rezultat u brazilu...
Link to comment
Kako „Blic“ saznaje iz izvora bliskih upravi Rome, Krkić je ipak odlučio da igra za Španiju.
Да се једном стави тачка на ово. Надам се да ову тематику више неће извлачити из нафталина.
Link to comment

ako nam se repka sprema ovde... uffff, posle ove hrane mislim da bi i barsa imala problem da pobedi mladost iz lucana... Tole lopoveeeeeee.

Link to comment
Да се једном стави тачка на ово. Надам се да ову тематику више неће извлачити из нафталина.
Izvlacice je sve dok mladjahni Krkic zapravo ne udje sa klupe na nekoj utakmici u dresu Spanije, pa postane i teoretski nemoguce da isti bude reprezentativac Srbije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...