Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

"Imenovanje na mesto selektora i dalje koče krupne stvari. Ima tu velikih poteškoća, ali ne bih sada govorio o tome", izjavio je Mihajlović novinarima pred početak novog prvenstvenog duela Partizana i Crvene zvezde na stadionu crno-belih u Humskoj.Miha ima neke zamerke na srpski fudbal, izgleda :D

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Zeljko Brkic je klasa za sve ove cirkuzante, iako je on sam tek pristojan golman u evropskim okvirima. Ovde mislim na njegovu formu sa pocetka sezone, sada nemam pojma kakav je posto je izgubio mesto posle oporavka jer Pegolo brani ko zmaj.
:isuse: Добро је га голмани никада не кисирају. Ово са Бајком је баш неозбиљно, знам ја да треба да Звезда узме кинту, али од овога је само горе Туторино позивање у тим ако се обистини.
Kao prvo Brkić nije klasa baš ni za koga. (Ko se profesionalno bavi fudbalom).Drugo, Bajković je odličan golman i u poređenju sa konkurencijom (sem Stojkovića) apsolutno ne vidim da ima neko kvalitetniji.
Link to comment
Brkic je branio fenomenalno u prvom dijelu sezone, dok se nije povrijedio.
Ма шта ти знаш, објаснио нам је бабојебац ко је ко, и шта ко уме.
Link to comment
Miha ima neke zamerke na srpski fudbal, izgleda :D
Miha ne bi da plati porez.
"Porez je po srijedi. Poznato je da imam rezidenciju u Italiji, a razlika je, bogami, pozamašna između plaćanja obaveza na Apeninima i u Srbiji. Ako to premostimo...", otkrio je Mihajlović da je problem, ipak, u novcu
Edited by katamaran
Link to comment

Za duele protiv Španije (26. maj), Francuske (31. maj) i Švedske (5. jun) Mihajlović će računati na sledeće igrače: Golmani:Željko Brkić (Sijena), Damir Kahriman (Tavrija), Branimir Aleksić (Spartak).Odbrana:Branislav Ivanović (Čelsi), Milan Biševac (PSŽ), Neven Subotić (Dortmund), Slobodan Rajković (Hamburg), Aleksandar Kolarov (Mančester Siti), Ivan Obradović (Saragosa), Duško Tošić (Crvena zvezda), Filip Mladenović (C. Zvezda), Nikola Maksimović (C. Zvezda), Matija Nastasić (Fiorentina), Pavle Ninkov (Tuluz), Dušan Basta (Udineze).Sredina:Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Blekburn), Aleksandar Ignjovski (Verder), Nemanja Matić (Benfika), Ivan Radovanović (Novara), Ljubomir Fejsa (Olimpijakos), Srđan Mijailović (Crvena zvezda), Adem Ljajić (Fiorentina), Filip Đuričić (Herenven), Zoran Tošić (CSKA Moskva), Boško Janković (Đenova), Nemanja Tomić (Partizan), Dušan Tadić (Tvente), Darko Lazović (Crvena zvezda), Miloš Ninković (Dinamo Kijev).Napad:Stefan Šćepović (Hapoel Ako), Dejan Lekić (Osasuna), Lazar Marković (Partizan). Za boldovano :isuse: i :lol: , nema ni Bajka :unsure: Videcemo na sta ce da lici Mihina reprezentacija. Ovaj spisak obecava podmladjivanje, ali ovo nije najbolje sto imamo.

Edited by Milosh76
Link to comment
Za duele protiv Španije (26. maj), Francuske (31. maj) i Švedske (5. jun) Mihajlović će računati na sledeće igrače: Golmani:Željko Brkić (Sijena), Damir Kahriman (Tavrija), Branimir Aleksić (Spartak).Odbrana:Branislav Ivanović (Čelsi), Milan Biševac (PSŽ), Neven Subotić (Dortmund), Slobodan Rajković (Hamburg), Aleksandar Kolarov (Mančester Siti), Ivan Obradović (Saragosa), Duško Tošić (Crvena zvezda), Filip Mladenović (C. Zvezda), Nikola Maksimović (C. Zvezda), Matija Nastasić (Fiorentina), Pavle Ninkov (Tuluz), Dušan Basta (Udineze).Sredina:Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Blekburn), Aleksandar Ignjovski (Verder), Nemanja Matić (Benfika), Ivan Radovanović (Novara), Ljubomir Fejsa (Olimpijakos), Srđan Mijailović (Crvena zvezda), Adem Ljajić (Fiorentina), Filip Đuričić (Herenven), Zoran Tošić (CSKA Moskva), Boško Janković (Đenova), Nemanja Tomić (Partizan), Dušan Tadić (Tvente), Darko Lazović (Crvena zvezda), Miloš Ninković (Dinamo Kijev).Napad:Stefan Šćepović (Hapoel Ako), Dejan Lekić (Osasuna), Lazar Marković (Partizan). Za boldovano :isuse: i :lol: , nema ni Bajka :unsure: Videcemo na sta ce da lici Mihina reprezentacija. Ovaj spisak obecava podmladjivanje, ali ovo nije najbolje sto imamo.
Nema potrebe da boldujes Aleksica - za Brkica je Bufon licno. Gledao sam ga na stadionu u Subotici protiv Radniskog i delovao je korektno i školovano, ima visinu... na forumu se spominje neki kiks protiv FKP, to nisam video, ne znam, ali sam Zeljka Brkica zapamtio kao klasicno preforsiranog menadzerskog favorita sa bezbroj slicnih propusta na vaznim tekmama.Takodje ne razumem boldovanje Obradovica, on ove godine redovno igra u Primeri, i igra dobro, na stranu dobra secanja na godine u FKP.Ja bih se pre zapitao sta na tom spisku rade Raca Petrovic ili Milos Ninkovic koji celu ovu godinu fudbal prate na tv. Ako Miha planira da reinkarnira posrnule karijere u repki, onda samo cekam da se na spisku pojavi Bombin mali.
Link to comment

Aleksica sam boldovao bas zbog kikseca protiv FKP i to je zbog FKP, nego je su kiksevi bili pocetnicki.Za Obradovica nisam znao da je dobar u Primeri :D Ono sto Miha proba je da podmladi ekipu, ali to se ne radi protiv Spanaca, Francuza i Svedjana, nego protiv ekipa sa kojima smo makar egal.Ovi ce nas odvaliti ko god im bude igrao (Spancima nece igrati Barsini igraci sigurno).

Link to comment

Jbt, Basta je samo 3 utakmice za reprezentaciju odigrao. Anblivbl. Mislim da bi, da je Italijan, bio lagano pozvan u reprezentaciju.Ali, na osnovu chega je Ljajic zasluzio poziv, osim sto je mlad? A doduse, nije ni jedini takav. Za Brkica opet ponavljam, imao je odlicnu sezonu do povrede. Ubjedljivo najbolji srpski golman do tog trenutka, i jedan od boljih u Serie A.

Link to comment
Za duele protiv Španije (26. maj), Francuske (31. maj) i Švedske (5. jun) Mihajlović će računati na sledeće igrače: Golmani:Željko Brkić (Sijena), Damir Kahriman (Tavrija), Branimir Aleksić (Spartak).Odbrana:Branislav Ivanović (Čelsi), Milan Biševac (PSŽ), Neven Subotić (Dortmund), Slobodan Rajković (Hamburg), Aleksandar Kolarov (Mančester Siti), Ivan Obradović (Saragosa), Duško Tošić (Crvena zvezda), Filip Mladenović (C. Zvezda), Nikola Maksimović (C. Zvezda), Matija Nastasić (Fiorentina), Pavle Ninkov (Tuluz), Dušan Basta (Udineze).Sredina:Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Blekburn), Aleksandar Ignjovski (Verder), Nemanja Matić (Benfika), Ivan Radovanović (Novara), Ljubomir Fejsa (Olimpijakos), Srđan Mijailović (Crvena zvezda), Adem Ljajić (Fiorentina), Filip Đuričić (Herenven), Zoran Tošić (CSKA Moskva), Boško Janković (Đenova), Nemanja Tomić (Partizan), Dušan Tadić (Tvente), Darko Lazović (Crvena zvezda), Miloš Ninković (Dinamo Kijev).Napad:Stefan Šćepović (Hapoel Ako), Dejan Lekić (Osasuna), Lazar Marković (Partizan). Za boldovano :isuse: i :lol: , nema ni Bajka :unsure: Videcemo na sta ce da lici Mihina reprezentacija. Ovaj spisak obecava podmladjivanje, ali ovo nije najbolje sto imamo.
Dobro je sto nisam pukao 90 CHF da gledam Racu, Ninkova, Necu Tomica, Lekica...
Link to comment
Jbt, Basta je samo 3 utakmice za reprezentaciju odigrao. Anblivbl. Mislim da bi, da je Italijan, bio lagano pozvan u reprezentaciju.Ali, na osnovu chega je Ljajic zasluzio poziv, osim sto je mlad? A doduse, nije ni jedini takav. Za Brkica opet ponavljam, imao je odlicnu sezonu do povrede. Ubjedljivo najbolji srpski golman do tog trenutka, i jedan od boljih u Serie A.
Brkić je možda stvarno napredovao u Italiji, ali ovde je svaki centaršut na 5-10 metara od gola bio "pola gola"... Ili bi kasno krenuo, ili bi promašio let lopte, ili bi stao na pola puta...E sad, ovo gore može da bude i do štopera, pomalo, ali ne toliko koliko je on imao loših procena...Ja ga se takvog sećam iz Vojvodine, a baš sam ga dosta gledao... U ostalim segmentima je bi OK...
Link to comment

Dusko Tosic igra odlicnu polusezonu, ali u reprezentaciji nema mesto, jer imamo bolje i u sredini i na levom beku. Kako SPORTAL.RS saznaje, Mihajlović je obavio razgovor sa velikim prijateljem Stankovićem, kome je predočio ideju da praktično bude njegova produžena ruka.Stanković je načelno pristao. Još ranije je provejavala ova mogućnost, a dodatno su je podgrevale izjave samog Stankovića i predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić na temu mogućeg povratka. Mihajlović je obavio jedan razgovor sa defanzivcem Mančester junajteda, ali sa njima ne ide tako lako. Vidić je ostao čvrst u stavu da se ne vraća u reprezentaciju, iako mu je Mihajlović predočio razloge zbog kojih bi trebao da promeni odluku. Obe strane su se dogovorile da još jednom porazgovaraju pred početak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2014. godine u Brazilu. Do tada će Vidić imati dosta vremena da razmisli i iznese konačan odgovor. Deki nek se oprosti na Marakani protiv Hrvata :D, a Vidic nam je potreban samo ako je 100% spreman i ako prestane da sutira penale :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...