Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Najbolje je staviti katanac na domaće livade, preorati ih i posaditi pšenicu da naraod ima od čega da živi nego da se smaramo i dalje uz BataĐorine školarce!Sinoć Bosna dokazala da se može.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Srbija (U21) - BiH (U21) 2-0

Mlada reprezentacija Srbije savladala je Bosnu i Hercegovinu rezultatom 2:0 u prijateljskoj utakmici. Meč je odigran na stadionu BASK-a, a strelci za Orliće bili su Mudrinski u 55. i Čović u 90. minutu.
Edited by Далибор
Link to comment

klasična trening utakmica, mrljavljenje i bunarenje, sulejmani promašio par solidnih prilika. ne znam ko su debiltanti, šćepović? on je drvo, trudi se ali ne zna. ovaj acin mali kao i igra nešto, i ko još, nastasić? bila jedna početnička greška, ali ovi su isti balvani ko mi.ni-šta.

Link to comment

Ja ne znam cemu sluze ove dve utakmice u 24h i to direktno iz aviona .. niti su nesto zajedno trenirali niti nesto odigrali nakon kola za vikend ili nakon priprema. niti su igrali menadzerski igraci za prodaju... makar neka korist da je bila..... angry.gif

Link to comment
Ja ne znam cemu sluze ove dve utakmice u 24h i to direktno iz aviona .. niti su nesto zajedno trenirali niti nesto odigrali nakon kola za vikend ili nakon priprema. niti su igrali menadzerski igraci za prodaju... makar neka korist da je bila..... angry.gif
Verovatno su planirali dve pobede, a nov je trener, pa malo da se dignu, kao i da se smanji pritisak javnosti, i sl, nagađam...Mission acomplished. :Hail:
Link to comment

Ćurčić je, kao oličenje skromnosti, rekao za ove utakmice: "Valjda će da posluže budućem selektoru za nešto", sebe isključujući iz konkurencije, mada, kad bolje pogledam, nemamo mi puno boljeg. Što ne znači da ima neke veze ko će to biti uopšte, i da bi ishod bio drugačiji da za selektora postave Limenog ili bilo koga od forumaša.

Edited by NekoIzMase
Link to comment
Ćurčić je, kao oličenje skromnosti, rekao za ove utakmice: "Valjda će da posluže budućem selektoru za nešto", sebe isključujući iz konkurencije, mada, kad bolje pogledam, nemamo mi puno boljeg. Što ne znači da ima neke veze ko će to biti uopšte, i da bi ishod bio drugačiji da za selektora postave Limenog ili bilo koga od forumaša.
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...