Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kakav komentator na rts, uspavao bi i nasmrkanog konja..... Nije mi uopste jasan taj trend srpskih komentatora da pricaju tihim, umerenim glasom kao da prenose umetnicko klizanje ili sahranu "velikog lidera"

Link to comment

Prvo poluvreme bilo je zesce smaranje, dva odbitka i 2 gola. Prvo Kolarov u gosu, natrcao Kuzma i jedva dade gol. Drugi slobodnjak sa 16m, ne znam ko je izveo, gosao odbio natrcao Bane i 2-0.Posle smo verovatno stali i cuvali rezultat. Sta drugo ocekivati od Rase Curcica.

Link to comment
šta je bilo na raju, rezultat, utisci?
Na kraju smo svi pospali pored onakvog komentatora... a naravno prenos je poceo sa zakasnjenjem od osam minuta, kao i obicno.S' obzirom da smo igrali protiv podmladjene Jermenije, sa nekoliko debitanata (pola tima im je U21) ovo nije delovalo bas ubedljivo. Veoma, veoma prosecna igra, cak i lezerna (Subotic), nista kreativno, nista probojno, nekoliko suteva sa distance i golovi posle odbitaka. Po meni mozda su samo Kolarov i Ivanovic zasluzili prelazne ocene. Steta za malog Markovica, detetu su stizale lopte najmanje deset metara od njega i samo je trcao za dzabe, niko da povuce loptu i da mu uputi neki koristan pas. Lose, veoma lose. Ne treba zaboraviti da su i Jermeni mogli dati dva-tri gola iz nicega (stativa Subotica i blok Kolarova), neka jaca repka bi nas danas pobedila bez problema. Pozitivno je jedino to sto je bilo trcanja, neko opravdanje mozda moze biti prazan stadion i trening atmosfera.
Link to comment

Meni još od njegove debitantske utakmice svaka Subotićeva za reprezentaciju deluje ležerno. Kao da jedva čeka kad će da se dočepa sluški sa jebenim Miletom Kitićem i Dortmunda.

Link to comment
Ćure reče da smo bili pod velikim pritiskom.Jebiga, ne igra se svaki dan protiv Jermenije na turniru na Kipru!
On je svakako bio pod pritiskom. Od ovoga mu je zavisila buducnost na klupi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...