Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nema NT7 na spisku? :o Daleko naj iznenadjenje u vezi spiska. Sta li je u pitanju?Nije mi jasno zasto se Jovanovic jos vucara po spisku, nije da ce da nam koristi nesto ni sad ni kroz par meseci.- Jovanovic, Lekic, Ninkov, Obradovic, mozda i Mustafa, Ninkovic (ne vidim poentu) i Tosic (ne mogu da ga smislim)+ Tomovic, Matic, Lazovic, Ljajic i povredjeni Brkic i Bisevac. Mozda i isprobati Medojevica, mada nemam nekih ocekivanja.

Link to comment

ja tek sad vidim ljupkovu pricu. kako bi bilo dobro da kosan preuzme savez. samo onda bi ziva bio idealan za selektora. moze i obrnuto, a najbolje da se njih dvojica rotiraju svakog meseca.

Link to comment
:ziga: bi bio na spsiku da nije povredjen, i kad bude zdrav eto opet njega na radost svih ljubitelja :P
:ziga: je trebao da bude na spisku iako je povredjen! :ziga: uvek treba da bude na spisku pa nek sam odluci dal ce da igra ili nece <_< veliki minus cureta.
Link to comment
Kaze SOS (Petrovic) da je Sestkotm najozbiljniji kandidat za novog selektora :wub:
T®ole :Hail: Kakav spisak kandidata :Hail: definitivno je vreme za Limenog Edited by katamaran
Link to comment
Kaze SOS (Petrovic) da je Sestkotm najozbiljniji kandidat za novog selektora :wub:
:isuse: kakva ideja!Verovatno nije zvao gomilu klinaca iz mlade repke zbog prijateljske sa BiH, a i bitnih utakmica u kvalifikacijama.Ali je morao da preskoci neke igrace koji davno ne bi trebalo da imaju mesto u reprezentaciji npr. Jovanovic, Lekic, Raca, Tosic...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...