Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ja stvarno mislim da se niko od odgovornih neće nasekirati zbog ove bruke ništa više nego što smo to mi ovdje večeras uradili. Mene više brine to što mi, realno, nešto puno bolju ekipu ne možemo da izvedemo ni na takmičarsku utakmicu (možda su falila jedan-dva igrača od ovih što su se naprasno pred put povrijedili ili razboljeli).

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kakav promašaj od turneje. Ne mogu da opišem koliko su mi jadne i glupe ove "Centralna Amerika - Daleki Istok" turneje koje ničemu ne služe. Uvijek se sjetim onih naših tradicionalno besmislenih odlazaka na neki od Kirin Kupova.
To pitanje je postavljeno na konferenciji za novinare kad je Curcic saopstavao spisak, a tim menadzer Boskovic je odgovorio u stilu "bio je suzen manevarski prostor posle poraza u Sloveniji, malo vremena za odluku, malo ponuda, izabrali smo najbolju".Verujem da niko u Evropi osim Bugara nece da igra sa nama. Gde god da odemo imas rizik od navijackih™ sranja i stete o kojoj niko nece ni da razmislja da li ce ili nece da se desi.Zato idemo na ove turneje po 10.000 km od Srbije, gde je uvek problem adaptacije™ na sve i svasta, gube se utakmice ladno, balvani upisu koji nastup, legne lova na racun FSS, a galama se slegne brzo, u najgorem slucaju kad dodje na red JSL kolo. Dogodine ce da izaberu novog selektora, mozda uspe nesto malo da promeni na pocetku i malo narodu da da zisku, mozda se i plasiramo na Svetsko, ali onda znamo svi sta sledi. I tako ukrug, dok je sveta i veka.Steta samo sto ne mozemo kolektivno da prestanemo da saucestvujemo u tome.
Link to comment

- Veoma težak udarac za nas, pokušali smo da se dignemo posle Meksika, ali smo opet rano primili gol. Ne možemo da žalimo, moramo da se dignemo i da ovo što pre zaboravimo. Znam da je teško i znam da nam je samopouzdanje skroz palo, ali moramo da krenemo dalje. Postoji mnogo faktora, kao što su dugo putovanje i drugačija hrana, ali ne treba da u tim stvarima tražimo alibi - kazao je Žigić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...