Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

brojevi?
evo ih:1.Vladimir Stojković2.Antonio Rukavina3.Aleksandar Kolarov4.Gojko Kačar5.Nemanja Vidić6.Branislav Ivanović7.Zoran Tošić 8.Danko Lazović 9.Marko Pantelić 10.Dejan Stanković © 11.Nenad Milijaš 12.Bojan Isailović 13.Aleksandar Luković 14.Milan Jovanović 15.Nikola Žigić 16.Ivan Obradović 17.Miloš Krasić 18.Miloš Ninković 19.Radosav Petrović20.Neven Subotić 21.Dragan Mrđa 22.Zdravko Kuzmanović 23.Anđelko Đuričić
Link to comment
Hrvatska '98 :D
Ladić je tada bio tata, a ni Tonči Gabrić iz Hajduka nije bio tako los. Ako ništa drugo, bio je faca.gabrictoncicp4.jpg
Link to comment

Samo sto nije Gabric bio na tom SP, pored kiks-Ladica, tu su bili Mrmic moj bivsi sugradjanin i neki Vasilj za kog nemam predstavu ko je

Nego, juce sam pokusao naci utakmicu sa Slovenijom cini mi se u Splitu kad je Ladic ili Mrmic primao neke smesne golove, ali nisam mogao da nadjem, pa ako neko zna koja je to utakmica neka javi

Link to comment
Ladić je tada bio tata, a ni Tonči Gabrić iz Hajduka nije bio tako los. Ako ništa drugo, bio je faca.gabrictoncicp4.jpg
Tonći Gabrić :Hail: Sećam se Balkanskog špijuna na SOSu te 96. godine i reportaže sa utakmice Hajduk-Dinamo.Niko Ćeko, Tonći Gabrić, studio ZG i ST,"a on je tu pogodio, svaka mu ćaaast..."Evo, našao i na tjubuhttp://www.youtube.com/watch?v=jA7BJWWEdb8http://www.youtube.com/watch?v=0SAnwjU1I28&NR=1
Link to comment
:lol: Kako je bilo iritantno navijanje HRT-a za nacionalni klub Croatiu ( :isuse: ) tih godina. Ne bi bilo toliko strašno da nisu pustili Hajduk niz vodu.Izvinjavam se. Dosta o njima na temi naše repke.
Link to comment
Nego, juce sam pokusao naci utakmicu sa Slovenijom cini mi se u Splitu kad je Ladic ili Mrmic primao neke smesne golove, ali nisam mogao da nadjem, pa ako neko zna koja je to utakmica neka javi
Verovatno mislis na '97 kad je Primoz Gliha dao 3 komada za Sloveniju, utakmica zavrsila 3:3. Mada ne mogu da se setim golmanovih kikseva, mislim da je prvi gol Glihe pao nakon greske odbrane. Inace, taj bod je bio jedini koji je Slovenija osvojila u tim kvalifikacijama da bi se onda kvalifikovali na sledece EP i SP.Kako god, neverovatno, ali ta tekma iz Splita ne postoji na youtube...
Link to comment
Članak J. Wilsona na temu Srbije, dosta dobar. Čovek je specijalizovan za egzotične istočnoevropske timove... A stigao je i da u jednoj rečenici kojom opisuje Žigića uputi suptilni podjeb Peteru Crouchu :)Samo nije pomenuo Stojkovića, ali svrha teksta je valjda da nas nahvali pred "očekivani" meč sa Engleskom u 1/8 finala, ne da ističe mane...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...