Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

aca je definitivno na nečemu: "Kaluđerović možda i brži od Rodrigeza". Gleda li on domaći fudbal uopšte?edit:I sudija se dobro uklopio u ovaj cirkus.

Edited by NekoIzMase
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Opet je koban bio početak i kraj meča, a bez jedanaesterca i isljučenja, možda i nepravedno, gotovo da i ne možemo da prođemo. Ako je za utehu i nadu u svetliju budućnost srpskog fudbala možemo konstatovati da je ubrizgana sveža krv, kao i da smo između stativa, gde je najviše škripalo pored napada, povratili sigurnost uprkos tome što je dva puta morao da vadi loptu iz mreže: Meksiko
:lol: :lol: :lol:
Link to comment

Stojkovic je car - izgubis glat 2:0 pa izjavis ovo:Posle teškog putovanja i terena zadovoljan sam borbenošću i zalaganjem mojih saigrača. Borili smo se kao da je zvanična utakmica i posle onog nesrećnog ispadanja od Slovenije pokazali smo motiv i da smo dovoljno veliki. Borili smo se, sudija je preterao u nekim odlukama, ali dobro... - rekao je čuvar mreže "orlova" i Partizana svestan činjenice da će Meksiko biti u prednosti. Domaći teren, prednost, krenuli su odmah ofanzivno. Nezgodna su reprezentacija, dosta su brzi. Vodeći gol nam je podigao koncentraciju, i posle smo držali loptu dovoljno dugo. :Hail::Hail: :Hail: Sta reci, hahaha

Link to comment
Jedan veliki :Hail: za vas koji ste gledali ovo.
Pa bilo je ili to ili repriza nekog američkog filma koji je između B i C kategorije na Pinku (čisto da se zna da nisam radi utakmice ustao, jer je to bilo jedino što je išlo uživo na TV, čak ni ESPN nije prenosio NHL)
Link to comment
Pa bilo je ili to ili repriza nekog američkog filma koji je između B i C kategorije na Pinku (čisto da se zna da nisam radi utakmice ustao, jer je to bilo jedino što je išlo uživo na TV, čak ni ESPN nije prenosio NHL)
Pobogu covece, imas History, Animal planet, Discovery, Fashion TV, Kopernikus... ne prihvatam da je gledanje Andrije Kaludjerovica jedina alternativa u 3 ujutru ako ti se ne spava.
Link to comment
ne prihvatam da je gledanje Andrije Kaludjerovica jedina alternativa u 3 ujutru ako ti se ne spava.
Kad sam njega video tek tad mi je palo na pamet šta ja to radim u 5 ujutru
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...