Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ovo ispada da su skoro svi koji su snimili reklamu za mivela vodu otpali. :D da bog da snimio reklamu za mivela vodu
perović? :(
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

znaci, definitivno:Serbia FIFA World Cup™ squad:

Vladimir Stojkovic (Sporting Lisbon, Portugal),Bojan Isailovic (Zaglebie Lubin, Poland),Andjelko Djuricic (Uniao Leiria, Portugal);Branislav Ivanovic (Chelsea, England),Antonio Rukavina (1860 Munich, Germany),Nemanja Vidic (Manchester United, England),Neven Subotic (Borussia Dortmund, Germany),Aleksandar Lukovic (Udinese, Italy),Ivan Obradovic (Real Zaragoza, Spain),Aleksandar Kolarov (Lazio, Italy);Dejan Stankovic (Inter Milan, Italy),Gojko Kacar (Hertha Berlin, Germany),Nenad Milijas (Wolves, England),Zdravko Kuzmanovic (Stuttgart, Germany),Radosav Petrovic (Partizan Belgrade),Milos Krasic (CSKA Moscow, Russia),Zoran Tosic (Manchester United, England) ,Milos Ninkovic (Dynamo Kiev, Ukraine),Milan Jovanovic (Standard Liege, Belgium);Nikola Zigic (Birmingham, England),Marko Pantelic (Ajax, Holland),Danko Lazovic (Zenit St Petersburg, Russia),Dragan Mrdja (Vojvodina Novi Sad).

srecno!

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
Pa nije valjda da su Kan, Leman, Kepke, Simen, Robinson, pa i Ladic i Rikardo losiji od Stojkovica?
Ladic :Hail:To majka vishe ne radja... Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Ahahahhahahahahahahaha!!!Ladno je Antićev pomoćnik (uz Kunovca) Aleksandar Rogić :Hail::isuse: U pitanju je bivši levi bek Radničkog (NB), koji je tu vrlo kratko (ne)igrao i brzo završio karijeru. Onda su ga zaposlili u klub i bio je "koordinator" mlađih kategorija, odnosno konkretno obavljao je administrativne poslove izrade rasporeda terena za trening kog tima, a odatle je otišao u savez. Nijedan jedini dan nije trenirao nikoga.Ostao upamćen u klubu po čuvenom uzviku Miodraga Ješića (tada prvog trenera Radničkog NB) te 2002. godine na jednoj utakmici, kome je bio povod: "Ko je ova gluperda levo, ko je njega stavio da igra?", upućenog prema klupi na kojoj su sedeli predsednik i gensek Radničkog NB :D Mislim da je sve jasno, kao što je i nama na tribinama tada bilo :isuse:

Link to comment
Ahahahhahahahahahahaha!!!Ladno je Antićev pomoćnik (uz Kunovca) Aleksandar Rogić :Hail::isuse: U pitanju je bivši levi bek Radničkog (NB), koji je tu vrlo kratko (ne)igrao i brzo završio karijeru. Onda su ga zaposlili u klub i bio je "koordinator" mlađih kategorija, odnosno konkretno obavljao je administrativne poslove izrade rasporeda terena za trening kog tima, a odatle je otišao u savez. Nijedan jedini dan nije trenirao nikoga.Ostao upamćen u klubu po čuvenom uzviku Miodraga Ješića (tada prvog trenera Radničkog NB) te 2002. godine na jednoj utakmici, kome je bio povod: "Ko je ova gluperda levo, ko je njega stavio da igra?", upućenog prema klupi na kojoj su sedeli predsednik i gensek Radničkog NB :D Mislim da je sve jasno, kao što je i nama na tribinama tada bilo :isuse:
cekaj, pa zar nije on tu od pcetka kvalifikacija?
Link to comment
cekaj, pa zar nije on tu od pcetka kvalifikacija?
Ne znam, ali danas sam ga video i prepoznao u žurnalu. Može biti da su ga pominjali i ranije, ali mi kliker nije reagovao. Edited by Filipenko
Link to comment
Argentina redovno ima uzase od golmana.
U Argentini i Brazilu vazi pravilo, ko najgore igra njega na gol :DDa nije Cezara, i Brazl bi imao zestokih problema sa golmanima, tako da nismo najgori od sve dece. Jos 10 dana, samo da se niko ne povredi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...