Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ja bih probao miljkovica, njegovi dometi su nesagledivi. generalno, cela ta odbrana srpskog murinja™ je krs, osim malog nastasica. muka mi je o takozvanog podmladjivanja repke. jedva cekam da vidica i stankovica i definitivno zamene mladi i poletni fejsa i rajkovic. :ph34r:

Edited by Psihodelija
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

ne Vilotic je u stilu Fejse, Petrovica, Tomica, Volkova itd...Rnic je nesto posebno
da, dobro je da nisi subjektivan, verovatno ti je pera šimširpašić iz donje lapavice u rangu fejse i ostalih partizanovih igrača...
Link to comment
kurac. odgovorno tvrdim da je rnic bolji igrac od vilotica.
naravno da je bolji, problem je što to i nije neko dostignuće. ja ne mogu sad da se setim da li je zveda ikad imala tako lošeg štopera? jebeni tutorić je bolji od njega.
Link to comment
da, dobro je da nisi subjektivan, verovatno ti je pera šimširpašić iz donje lapavice u rangu fejse i ostalih partizanovih igrača...
Nisam mislio na kvalitet nego na nacin guranja al ajde ako hoces i kvalitet, moze i kvalitet. Niko od navedenih nema pojma i ne bi smeo da prismrdi reprezentaciji.Sreca pa ti nisi subjektivan jer da jesi slepo bi verovao da neko iz ekipe koju je rutinski oprao poluprofesionalni Shamrock Rovers treba da igra za bilo ciju reprezentaciju.
Link to comment
Nisam mislio na kvalitet nego na nacin guranja
pa više treba gurati vilotića nego rnića, tek sad mi nisi jasan. što se tiče kvaliteta, naravno da niko od njih ne treba da igra za repku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...