Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mlada representacija ima zajebanu grupu u kvalifikacijama i oduzimanje kljucnog igraca odbrane od njih da bi klinac od 20 godina sedeo na klupi Banetu Ivanovicu, je besmisleno. Basta je u formi, moze da igra protiv Hondurasa i Mexika, a Banetu i tako ne moze da uzme mesto i da hoce.Ali recimo mogao bi neko od veznjaka ili napadaca da dobije sansu cak i u prijateljskim, recimo Medojevic ili Djuricic ili Lazovic ili Ljajic...

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Da ne ispadne ovo što pričam da sam nešto protivan pošto je u pitanju Zvezdino dete™. Generalno, trebalo bi uvesti nekog mlađeg, a ne da princip koji nas je i sjebao do sad-upravo je odigrao par dobrih, bilo ko da je u pitanju- opet bude zvezda vodilja. Imamo oko 400 aktivnih fudbalera po svetu, od Kine do Rusije, mnogi su standardni, ako počnu da defiluju na isti način,biće gadno. Ne želim biti kafanski selektor pa da licitiram imena, ali puno smo imali propalih nada fudbala.
Kad si zadnji put gledao Bastu? Pretpostavljam dok je jos bio u Zvezdi.Uz to, 27 godina je staro, treba neko mladji? Zivote :isuse:
Link to comment
Kad si zadnji put gledao Bastu? Pretpostavljam dok je jos bio u Zvezdi.Uz to, 27 godina je staro, treba neko mladji? Zivote :isuse:
Kad god da ga je gledao, mogao je da vidi da Basta nije igrac za reprezentaciju. Doduse (ne)igranje Baste je najmanji moguci problem ovoga nam topika.
Link to comment

Opet pricanje na pamet. Basta je i ove sezone, a pogotovo prije povrede, bio odlican, jedan od najboljih igraca Udinesea. Apsolutno zasluzuje mjesto u reprezentaciji. Da nije bilo te povrede, bio bi komotno u prvih 11 do sad.

Link to comment
Odbrana mlade rep:Odbrana: Aleksandar Miljković (Partizan), Matija Nastasić (Fiorentina), Nemanja Gudelj (Breda), Milan Milanović (Sijena), Filip Mladenović (Borac Čačak).Nek probere
Од набројаних једино је несрећни Миљковић десни бек. Ако мислиш да је он кадар за 1 државни тим, онда је и 1 Рељић легитиман избор за лијеву страну. Једино што нема држављанство. angry.gif
Link to comment
Kad si zadnji put gledao Bastu? Pretpostavljam dok je jos bio u Zvezdi.Uz to, 27 godina je staro, treba neko mladji? Zivote :isuse:
Dovoljno je da igrača vidiš bilo gde par puta pa da znaš koji su dometi.27 godina u ovom trenutku za reprezentaciju je mnogo. Da je bio konstantno u timu, a mi se kvalifikovali za EP, onda bi bio logičan deo karijere, dok na početku novog ciklusa i pokušaja ceđenja drenovine, odigravanje treće (posle toliko godina) utakmice za repku je apsurd. Tim pre što nije reč o značajnim mečevima, dosta mu je i ono što ima il nek vodi klince na uigravanje.
Kad god da ga je gledao, mogao je da vidi da Basta nije igrac za reprezentaciju. Doduse (ne)igranje Baste je najmanji moguci problem ovoga nam topika.
Jeste, druga rečenica je srž, jebo Bastu. Osećam osveženje mijanovštine u FSS i to me plaši
Link to comment
Dovoljno je da igrača vidiš bilo gde par puta pa da znaš koji su dometi.
Ovakvu glupost bolje edituj. Ti znas kakav je igrac kad ga vidis par puta a? A cenim da se nikad fudbalom nisi profesionalno bavio.
Link to comment

Ne pricam ja nista napamet. Simpatisem Udineze i pristojno ga ispratim. Ne znam Sefe, otkud mi pripisao nasumicnost. Za Mocu znam, prepisao je od tebe. On nije gledao nista. No nije bitno.Elem, Basta eventualno moze da igra u 3-5-2, arhaicnoj formaciji uz srednjeprugaske sprintove uz bok. Bez narocitog ubrzanja i bitnih zaduzenja u odbrani. Inace za desnog beka je i preslab i prespor i igra losu odbranu. Za veznog je ponovo prespor, a ima i skromnu tehniku. On je tu na pola puta nedorecen.Mada je dao gol taman da me poklopi. Evo necu vise.

Link to comment
Dovoljno je da igrača vidiš bilo gde par puta pa da znaš koji su dometi.
Pa da, jebes gledanje fudbala, vazan je utisak od prije 5 godina.
Ne pricam ja nista napamet. Simpatisem Udineze i pristojno ga ispratim. Ne znam Sefe, otkud mi pripisao nasumicnost. Za Mocu znam, prepisao je od tebe. On nije gledao nista. No nije bitno.Elem, Basta eventualno moze da igra u 3-5-2, arhaicnoj formaciji uz srednjeprugaske sprintove uz bok. Bez narocitog ubrzanja i bitnih zaduzenja u odbrani. Inace za desnog beka je i preslab i prespor i igra losu odbranu. Za veznog je ponovo prespor, a ima i skromnu tehniku. On je tu na pola puta nedorecen.Mada je dao gol taman da me poklopi. Evo necu vise.
Pa ne znam, chovjek igra dobro, kakve veze ima u kojoj formaciji igra? Pri tom, igra standardno u uspjesnom klubu, i jedan je od najboljih igraca tog kluba. Jednom je ove sezone bio proglasen za igraca utakmice, skoro uvijek je medju najbolje ocjenjenim igracima. Po medijima ga isto prilicno hvale, dva prilicno solidna trenera [Marino i pogotovo Guidolin] ga ocigledno jako cijene, a i Prandelli ga je htjeo u Fiorentini, prije povrede. Nije Bale, ali konkurencija na njegovoj poziciji u reprezentaciji je to josh manje. Apsolutno ima mjesta za njega u reprezentaciji Srbije.
Link to comment
Ovakvu glupost bolje edituj. Ti znas kakav je igrac kad ga vidis par puta a? A cenim da se nikad fudbalom nisi profesionalno bavio.
NAravno. KAd vidiš nekog ko je u mladosti relativno spor, teško je očekivati da će kasnije postati brz, posle više od deset godina igranja po džombama i povređivanja. Svaka čast za trenutne igre, ali sam skeptičan.Drugo, šta ću ja na ovom fuorumu ako se nisam bavio profesionalno fudbalom, valjda mogu da budem ljubitelj istog i ponešto prokomentarišem ovde? Ili je ovo zlatiborski seminar za licencirane?Jebo vas Basta, nek igra još sto godina boli me miško
Link to comment
NAravno. KAd vidiš nekog ko je u mladosti relativno spor, teško je očekivati da će kasnije postati brz, posle više od deset godina igranja po džombama i povređivanja. Svaka čast za trenutne igre, ali sam skeptičan.Drugo, šta ću ja na ovom fuorumu ako se nisam bavio profesionalno fudbalom, valjda mogu da budem ljubitelj istog i ponešto prokomentarišem ovde? Ili je ovo zlatiborski seminar za licencirane?Jebo vas Basta, nek igra još sto godina boli me miško
Ovde se ne govori o fizickim karakteristikama a i to ako je neko spor nuzno ne dovodi do toga da je los fudbaler ili da nece napredovati.Naravno da mozes da komentarises ali da lupis glupost da je neko los fudbaler ako si ga gledao dva puta i to pre 5 godina to ne bi trebalo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...