Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

:lol:da su namestili pobedu u sloveniji, pobedili bi. ne mo gu da verujem sta citam.
Evo ga, jedan mora da pametuje. Te informacije su iz usta igrača, i to standardnog, i jednog od ponajboljeg iz kvalifikacija, ako ćemo u detalje. Ako on laže, valjda da bi ispao najveća faca u selu (to što zarađuje tipa 400, 450k eura mesečno mu nije dovoljno), lažem i ja.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

ko je rekao da ti lazes? ne znam zasto se odmah cimas, kao da te neko vredja.eto, verujem da laze taj igrac. ili da su njega slagali. ili da su slagali onog koji je slagao njega.. na kraju krajeva, ne mora niko da laze, pripisacemo to bujnoj masti toleta i ljudi koji ga okruzuju od kojih je, cenim, prica ako je verodostojna kao sto tvrdis, morala da potekne. moje misljenje je da ne postoji ni promil sanse da se dogodi onakav scenario a da je u pitanju namestena utakmica. pa eto taj sto prima pola miliona meseceno, ne zna da postigne gol kada kda mu protivnik to ne dozvoljava a da ne bude sumnjivo? ma daj, to su stvari sa prevelikim ulogom i na toliko visokom nivou, da kada se dogadjaju, ne moze doci do greske.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Ko zna koliko igrača učestvuje u nameštanju i kod nas i kod njih, i sl. Ako primaš nenadani gol, onako glup, i to u poslednjoj minuti prvog poluvremena, ništa nije isključeno, pa ni da si toliko smotan da ne možeš da daš 2 gola do kraja + promašeni penal. Pogotovu za nas to ne treba da čudi. Pitanje je uopšte kakvo je raspoloženje među igračima, ne bi me čudilo da su posle promašaja Vidića pomislili "jebo i ep i sve, daj da idem kući". Poenta: kontam da nameštanje pogotovu na tom nivou ne ide tako lako, i da postoji šansa da nešto krene po sranju u zavisnosti verovatno i koliko su pametni i sposobni oni koji to dogovaraju kao i način na koji će to da se desi. Pogledaj kako se raduje Vršić, može da znači nešto, a opet naravno i ne mora, doduše ne vidi se momenat baš po datom golu:http://www.youtube.com/watch?v=5K8NE8ifRPESad, da li bi taj neko to pričao a da nije znao da je to sve dogovoreno, i tako kako je rekao, ne znam što bi takvo nešto radio.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Zasto bi iko namestao utakmicu sa Italijom na X kad ni nama ni njima to nije donosilo nista? Jedino ako je namesteno u dogovoru sa Estoncima da oni prodju dalje.

Link to comment

Pa valjda je dogovoreno da oni ne grizu za vise od X-a sa nadom da ce stameni Irci to da rese kod kuce a tako se i cinilo da ce biti dok im Estonci nisu uvaljali dva komada.

Link to comment

Ne svidja mi se sama ideja postojanja VD selektora, ne vidim zasto isti vec nije izabran.Sto se tice spiska drago mi je da je Sulejmani tu, voleo bih da je i Tadic pozvan.Narocito mi je zao sto Lazar Markovic i Lazovic nisu na spisku, ovakve utakmice su kao stvorene za promovisanje mladih igraca u najbolju selekciju.

Link to comment
Zasto bi iko namestao utakmicu sa Italijom na X kad ni nama ni njima to nije donosilo nista? Jedino ako je namesteno u dogovoru sa Estoncima da oni prodju dalje.
Zato što je to logičnije da se desi u realnom stanju stvari, kao Italijani su dobri, uzmemo bod, i dobijemo Slovence od kojih smo kao bolji. U tom sledu događaja ništa čudno da neko stavi znak pitanja ispred. Sad, i da smo dobili Italijane, ne bi bilo nešto posebno čudno, al ono je ipak realnici scenario.
Link to comment

Mogli smo i da izgubimo od Italije od koje smo slabiji, pa dobijemo Slovence od kojih smo kao bolji i da odemo dalje. Bod protiv Italije nije apsolutno nista znacio.

Link to comment
Evo ga, jedan mora da pametuje. Te informacije su iz usta igrača, i to standardnog, i jednog od ponajboljeg iz kvalifikacija, ako ćemo u detalje. Ako on laže, valjda da bi ispao najveća faca u selu (to što zarađuje tipa 400, 450k eura mesečno mu nije dovoljno), lažem i ja.
Ne. Govori istinu da bi ostao bez karijere i tih polumilionština mesečnih, te da bi ispao najveći prevarant u selu. Daj urazumite se... U fudbalu se lako namesti i 11:0. Edited by kralj
Link to comment
Ne. Govori istinu da bi ostao bez karijere i tih polumilionština mesečnih, te da bi ispao najveći prevarant u selu. Daj urazumite se... U fudbalu se lako namesti i 11:0.
Nije on rekao to na lokalnoj radio stanici, već prijatelju koga poznaje ceo život.
Link to comment

Ma te rekla-kazala gluposti su upravo to - gluposti.I nasi i zabari i Slovenci su svi prekaljeni lopovi, da su htjeli da namjeste - namjestili bi.

Link to comment
Evo ga, jedan mora da pametuje. Te informacije su iz usta igrača, i to standardnog, i jednog od ponajboljeg iz kvalifikacija, ako ćemo u detalje. Ako on laže, valjda da bi ispao najveća faca u selu (to što zarađuje tipa 400, 450k eura mesečno mu nije dovoljno), lažem i ja.
:ziga: nije hteo da igra namestenu utakmicu!1 je :ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...