Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kada je reč o polemici Đora-Dule, druga strana tvrdi da je prva strana 'tela da upiše "prijatelja jednog političara", trenera sa osnovnom školom (valjda 4 razreda ali funkcionalno pismenog), no se Dule držao propisa kao pijan plota, jer trener mora da ima minimum srednje usmereno, birotehnički smer, ili bar da je svršena medicinska sestra.Novosti pišu v115556p1-velika61958120111028085904.jpg

Link to comment

Ја типујем на Џонтра Вилоту и горепоменуту Ружну Прошлосттм. Да мало смири духове позваће Сулејманија и Тадића. А као добар познавалац домаћег фудбала, вјероватно и 1 Немању Томића и 1 Дарка Спалевића. :fantom:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Ja ću da opet bacim koji info iz prve igračke ruke o nekim dešavanjima, i odmah upozoravam da teram u penis svakoga ko počne da pametuje i stavlja znak pitanja ispred navedenog, info je 100% tačan. 1 reprezentativac pričao drugaru (igrač živi u selu 3km od moje varoši) - tekma sa Italijanima dogovoren X. Tole sredio i sa Slovencima, ovi slučajno dali gol (Jorgačević: zaslepeo me reflektor), Slovenci se otvorili, krenuli da srljaju, sudija jedva čekao da svira penal, Vidić maši, ne uspevamo da damo gol do kraja jer ne znamo.

Link to comment

kad pogledam nase rezove sa te 2 repke reko bi da oduvek namestamo.ajd ovo sa italijanima da poverujem, al zasto x sa slovencima kad nam treba pobeda? i zasto nas slovenci nisu pustili da damo taj gol ako su bili ukljuceni?ti verujes u te price ne znamo i slicno? pa mogli su bukvalno da se sklanjaju ako je dogovoreno, ili je mogao sudija da pusti pantalicev gol iz opsajda, golman da ostane na sredini kod penala... <_<

Link to comment
kad pogledam nase rezove sa te 2 repke reko bi da oduvek namestamo.ajd ovo sa italijanima da poverujem, al zasto x sa slovencima kad nam treba pobeda? i zasto nas slovenci nisu pustili da damo taj gol ako su bili ukljuceni?ti verujes u te price ne znamo i slicno? pa mogli su bukvalno da se sklanjaju ako je dogovoreno, ili je mogao sudija da pusti pantalicev gol iz opsajda, golman da ostane na sredini kod penala... <_<
+1
Link to comment

Pa nije namestio sudija vec igraci. I mislim ljudi zaboravljate da ovde pricamo o Toletu. Ja bih bio iznenadjen da nije bar pokusao da namesti sa Slovencima jer zna kakvog je selektora imao. A za penal bi morali da se vracamo na nesporazum gde Hadanovic pokazuje Vidicu gde ce da se baci a ovaj misli da mu pokazuje gde da sutira.

Edited by pavllle
Link to comment
Ja ću da opet bacim koji info iz prve igračke ruke o nekim dešavanjima, i odmah upozoravam da teram u penis svakoga ko počne da pametuje i stavlja znak pitanja ispred navedenog, info je 100% tačan. 1 reprezentativac pričao drugaru (igrač živi u selu 3km od moje varoši) - tekma sa Italijanima dogovoren X. Tole sredio i sa Slovencima, ovi slučajno dali gol (Jorgačević: zaslepeo me reflektor), Slovenci se otvorili, krenuli da srljaju, sudija jedva čekao da svira penal, Vidić maši, ne uspevamo da damo gol do kraja jer ne znamo.
Nikada nisam verovao u teorije zavere, ali meni ovo skroz pije vodu. Pa Italijani su odmah nakon gola poceli bukvalno da beze od nasih napadaca u svom sesnaestercu. To se videlo iz svemirskog broda. A sto se tice Slovenaca, sta je trebalo jos da urade, osim da sami sebi daju dva gola? A i Pavllle je lepo primetio da niko ne tvrdi da je bilo zatvoreno sa sudijom, nego sa protivnikom. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Pa nije namestio sudija vec igraci. I mislim ljudi zaboravljate da ovde pricamo o Toletu. Ja bih bio iznenadjen da nije bar pokusao da namesti sa Slovencima jer zna kakvog je selektora imao. A za penal bi morali da se vracamo na nesporazum gde Hadanovic pokazuje Vidicu gde ce da se baci a ovaj misli da mu pokazuje gde da sutira.
To da je pokazivao Vidicu nije tacno imas klip kako to isto radi Eto'o-u i brani mu penal.
Link to comment

Kontam da ima razlike u ceni za X i za 1 a i verovatno su se nadali da ce Irci da odrade posao za njih pa da nece biti potrebno da se skroz otvore. Jbg meni je zaista neverovatno da jedan Tole odluci da ne pokusa da izmuva nesto u te zadnje dve utakmice sa reprezentacijama sa kojima ima potencijala za namestanje.

Link to comment

Sad mi pade na pamet da u ovom scenariju koji je Glas Razuman postovao Pizonova izjava kako je planirao da bude nereseno ima mnogo vise smisla. A i koliko se vidi sa novog spiska Jorgacevic je kaznjen zato sto je usrao namestenu utakmicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...