Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

cimnuo sam se malo posle svih dogadjanja ali dobro je ako sve ide po planu... neiskusni bi se mozda uspanicili a izgubljeni i uplaseni zatrazili glave i fotelje... opet ponavljam dobro je sto je sve ok.bas mi je trebao neko autoritativan da ovakvim mirnim tonom kaze da ne brinemo ^_^

Link to comment
Zato i navijam za njega - Tolo, Bata Djora Riselje, Babaroga i bratija su se pokazali zesce neposobni da zavrse celu stvar.Doooleeee Savic!
Brate Minka... jebote...Doole Savic je jedan od glavnih piona Bata Djora klana. Da ne bi tog bata Djore on ne bi bio niko do Dule sto ga metno Arsenalu. Postavio ga je na svoje mesto gde se vrti najbolja kinta, dao mu da pise licence trenerima a on sam vodio 15 dana neki slovenacki poluamaterski klub... Godinama je vec u savezu, teatralno je spreman da se odrekne samo onih funkcija koje se na placaju, i sad on prosipa muda za bubrege. I sve zato sto se bata Djora drznuo da mu dira sujetu. Sve je to ista klika i svi zajedno treba da dobiju nogu u dupe. Ne kazem da hoce, vec kazem da treba. Navijati za Dula protiv Djore je isto kao navijati za Tola protiv Tola* sam ubacio da ti priblizim materiju :lol:
Link to comment
Bata - Đora Duletu: "Molio si me da te zaposlim!"30. OKTOBAR 2011. | 09:34 | IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORT Penzioner sa Zlatibora odgovorio Dušanu Saviću.Prema rečima Milovana Đorića on je zaslužan za post - igrački uspon Dušana Savića."Prvo sam mu bio trener, pa sam ga uzeo za pomoćnika, pa sam ga predložio u savez i onda mu potpisao prvo B, pa A licencu", rekao je Đorić.Savić koji je direktor trenerske škole nema profi licencu."To je jedinstven slučaj u fudbalu. Što ne kaže da je dolazio kod mene na Zlatibor da me moli da ga zaposlim u FSS. Njegova biografija? Nije mu smetalo kao Srbinu da radi u Muri, a smenjen je jer su shvatili da ne zna ništa. U Zvezdi su ga primili u marketing, par utakmica je vodio kadete. Bio je u prvom timu, postavio je rekord, Zvezda je imala 21 bod manje od Partizana", bljuje Đorić vatru."Što nije održao predavanje Prosinečkom? Nema profi licencu. To je i dobro, jer bi posle tog predavanja Robi imao manje znanja nego sada", završio je Đorić.
opa... naci ipak nema kvalifikacije <_<
Link to comment
"Što nije održao predavanje Prosinečkom? Nema profi licencu. To je i dobro, jer bi posle tog predavanja Robi imao manje znanja nego sada", završio je Đorić.
Jako donabijanje! :lol::Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...