Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Na levom beku je veci problem. Tu osim Lomica niko ni ne igra za svoje klubove. A, upravo je Volkov trebao tu da uleti.Na desnom beku je probudjeni Basta, koji igra solidno u Udinama, koje igraju odlicno u Seria A i trenutno su drugi sa utakmicom manje od Juvea. Tu je i Ninkov, koji igra za Tuluz. Da nesto odlucujem pokusao bih sa Bastom na desnom a Baneta bi stavio u centar sa Subotic/Bisevac i po levoj strani Kolarov. Barem na prijateljskim da se vidi kako to izgleda. Ali ako Kolarov zakaze na neki nacin mi na levoj strani imamo poprilicnu rupu.

156829544ea6c8f7c0d5a651447299.jpg

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ne razumem?Sve koje si podebljao, osim Ninkova, igraju po 90 minuta u klubovima koji su u vrhu italijanske, francuske i nemacke lige.
naravno, salim se. :D ma moze to sve ako na klupu dodje neki novi pizon, mogu biti i top skoreri...pisi propalo
Link to comment
Na levom beku je veci problem. Tu osim Lomica niko ni ne igra za svoje klubove. A, upravo je Volkov trebao tu da uleti.Na desnom beku je probudjeni Basta, koji igra solidno u Udinama, koje igraju odlicno u Seria A i trenutno su drugi sa utakmicom manje od Juvea. Tu je i Ninkov, koji igra za Tuluz. Da nesto odlucujem pokusao bih sa Bastom na desnom a Baneta bi stavio u centar sa Subotic/Bisevac i po levoj strani Kolarov. Barem na prijateljskim da se vidi kako to izgleda. Ali ako Kolarov zakaze na neki nacin mi na levoj strani imamo poprilicnu rupu.
Mislim da smo jednako tanki na obe pozicije ako zaginu Kolarov i Ivanović. Levo Obradović za koga znamo da je u odbrani loš ali zato u napadu ništa posebno. Desno Basta za koga tek treba da vidimo kako bi se uklopio u reprezentaciju. Ne pratim redovno Serije A, tako da ne znam kako igra sada, ali znamo kako je i koliko igrao od one povrede na dalje. A Udineze melje, sa Bastom il' bez njega, reprstacija ne toliko.

156829544ea6c8f7c0d5a651447299.jpg

:lol:Ninkova i ostale Rukavine da ne komentarišem. Posebno Lomića :lol: Edited by nemoderisani
Link to comment

i vaterpolu...inace sto se Volkova tice on "samo" treba da dobije drzavljanstvo CG i moze da igra za nih jer nikada nije igrao za nas tj od raspada SCG "nije jos odabrao za koga ce igrati"tako da sa FIFA nema problema.......

Link to comment
Nađu mu nekog ko je poreklom iz CG i dobiće mogućnost da igra. Ne verujem da napamet prave ove zahteve.Da li nam je potreban? Kolarov je 85', Luković 82', Tošić 85', Lomić 83', Obradović 88', dok je Volkov 86'. Ima tu još talentovanih mlađih igrača, ali nisam siguran da je preterano pametno to što smo ga pustili. Tošić je kako se trenutno čini potpisao za pogrešan tim, Obradović uprkos "najskupljem beku u istoriji JSL-a" nikada nije ni bio neko ko mnogo obećava, a i on ne igra u Španiji (već duže vreme) i povratak u FKP je realna solucija verovatno na leto, pod uslovom da ga Damjanac i drugari ne uvale nekom maloumnom klubu. Luković se oprostio, pa tek treba videti da li će se vraćati. Lomić igra solidno, ali njemu polako ističe vreme, a i on je Lomić. Mlađi igrači tek treba da se dokažu. Ostaje Kolarov i niko više ili makar niko više kome je karijera u uzlaznoj putanji.
A Reljic?angry.gif Mislim, kad dobije drzavljanstvo, cisto da se osvetimo crnogorcima...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...