Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Upravo tako, besmisleno je, a ti si car što veruješ u to da je on sve rekao u saopštenju.
+ ~Verovatno je trebao da napiše "Pun mi je kurac Toleta, pičke grobarske, i njegovog pijunčića Pižona koji ne može da sastavi prosto proširenu rečenicu, a kamoli da vodi repku. Kada govna odu, eto mene nazad".
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Upravo tako, besmisleno je, a ti si car što veruješ u to da je on sve rekao u saopštenju. Eto baš slučajno se desi da 4 igrača (ne računajući Stankelu) odbiju da igraju za reprezentaciju u jednom kval. ciklusu. Budale, šta ćeš, idemo dalje, nerviranje, radovanje...
Nego sta nego da su budale. Reprezentativni aspekt je najvazniji u karijeri profesionalnog fudbalera. Logicki mi nije prijemciljivo da su zbog naseg poor man's Berluskonija zrtvovali takvu stvar. Logika plus sto niko od njih takve fantazije nije ni nagovestio. Otud nemam nekih drugih verovanja i slutnji u pogledu raskrinkavanja njihovih svezih kramponskih obesenjaka.@GR: Nije da sitnicarim, ali hronoloski redosled dogadjanja sugerise da je pre Vida zapalio zato sto su smenili Pizona, nego zato sto mu je ovaj trener. ;)
Link to comment
Narocito, zato sto, kao sto rekoh, ima u krstenici kapacitet za jos jedno SP - najvecu smotru u delatnosti kojoj je zivot stavio na raspolaganje.
Imao je kapaciteta i za ovo EP na koje nismo otišli.
Link to comment
@GR: Nije da sitnicarim, ali hronoloski redosled dogadjanja sugerise da je pre Vida zapalio zato sto su smenili Pizona, nego zato sto mu je ovaj trener. ;)
Zato što su ga smenili ili zato što se nismo plasirali na EP što bi izbrisalo nažalost sva sranja i sramote koje smo doživeli u kvalifikacijama a čemu su se svi nadali, verujem Tolo najviše? On je izjavu o povlačenju dao odmah posle utakmice, tada je Pižon i dalje bio trener, ako ćemo da sitničarimo.
Link to comment
Zato što su ga smenili ili zato što se nismo plasirali na EP što bi izbrisalo nažalost sva sranja i sramote koje smo doživeli u kvalifikacijama a čemu su se svi nadali, verujem Tolo najviše? On je izjavu o povlačenju dao odmah posle utakmice, tada je Pižon i dalje bio trener, ako ćemo da sitničarimo.
Oh divote... Evo svi sitnicare. Ima li link za takvu izjavu?Spreman sam da zauzvrat ponudim zvanicno saopstenje u kome, izmedju ostalog, Vidic kaze da je u svetlu poslednjih dogadjaja dugo razmisljao, teska srca odlucio, a vala se i Pizonu zahvalio...Krcka li se lazanja.. Red nerviranja, red radovanja.
Link to comment
Oh divote... Evo svi sitnicare. Ima li link za takvu izjavu?Spreman sam da zauzvrat ponudim zvanicno saopstenje u kome, izmedju ostalog, Vidic kaze da je u svetlu poslednjih dogadjaja dugo razmisljao, teska srca odlucio, a vala se i Pizonu zahvalio...Krcka li se lazanja.. Red nerviranja, red radovanja.
Koji si ti car:Stanković se povukao iz reprezentacije, odlazi i Vidić?Stanković i Vidić odigrali poslednji meč u dresu SrbijeStanković i Vidić najavili povlačenje iz reprezentacije Stanković i Vidić napuštaju reprezentacijuBledi "orlovi" bez baraža; Stanković i Vidić se povlače iz reprezentacijeAko baš sitničarimo ima i ta izjava odmah posle utakmice :
Vreme je za smenu generacija u reprezentaciji
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...