Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ne mogu da vjerujem da postoji iko ko moze da brani ovakav postupak. Ko ga jebe, neka se udvara SAF-u, reprezentacija ce kako-tako nastaviti i bez njega, a i mi cemo se nervirati, radovati itd. i dalje. Smrad. angry.gif
Ja prest'o da se nerviram brate rsf-e, sve dok imamo trenutnu kamarilu u FSSu, a dok to traje, razloga za radovanje i onako nece biti.Tako da tebi preporucujem isti pristup :) i onako te dovoljno nervira Partizanova mafija koja namesta meceve plejofa Evrolige :P
Link to comment
Ja prest'o da se nerviram brate rsf-e, sve dok imamo trenutnu kamarilu u FSSu, a dok to traje, razloga za radovanje i onako nece biti.Tako da tebi preporucujem isti pristup :) i onako te dovoljno nervira Partizanova mafija koja namesta meceve plejofa Evrolige :P
:lol: Ma znam ja sve to. Ali najgore je to sto ova njegova odluka djeluje proracunato (kao da je planirao vec dugo, a uostalom sjetimo se njegove izjave pred mec sa Ganom kada je vec zapoceo neke nagovjestaje o njegovom napustanju repke) a ovaj debakl mu samo dobro dosao. Izlozen je kritikama, pa sta? To je zivot fudbalera, cas si na vrhu, cas te pljuju. A napustiti brod koji tone bas u trenutku kada na tebe dodje red da povuces, da pokusas da izdignes ekipu i povedes saigrace u nove izazove? Pa to je kukavicluk, sebicluk..nazovi kako hoces.Zato Deki Stankovic ima i uvijek ce imati moje postovanje. Moze on da igra lose, i da ne ispunjava nasa ocekivanja, ali daje sve od sebe, nikad se nije zalio, kukao niti napustao ekipu. A mozda mu je to prolazilo kroz glavu mali milion puta - definitivno je bilo dosta razloga za to..Sta znam, zaista sam razocaran.
Link to comment

Ako savez postavi "nekog trenera" za koga i mi nestručni znamo da ne zna, kako da reaguje neko ko je u fudbalu ceo život. Zna da mora da trpi njegove taktičke zamisli (sa tri zadnja vezna) ili da se pobuni. Ako se pobuni onda narušava atmosferu, a ako ćuti i pukne se utakmica onda je razmažena zvezda puna para. Ma nije nego...U prevodu, imaš šefa koji je budala i šalje te na sastanak sa instrukcijama koje nemaju veze s mozgom. Šta raditi? Ako pljuješ šefa na sastanku (jebiga ne ide), a ako uradiš kako ti je rekao ispadaš magarac. Najbolje je ako si u mogućnosti da se zahvališ na saradnji, što je on i uradio..Podržavam odluku jer bi i ja tako postupio, bez obzira što smatram da je to veći udarac za reprezentativni fudbal od ovog ispadanja.

Link to comment

FSS je napravio harakiri onog momenta kada je oteran Antić (koji ne može da odvede ekipu na EP) i doveden Pižon (koji može, kako smo videli). Tim postupkom, jasni su prioriteti saveza, trener bez ikakvih uspeha u karijeri koji radi kako mu se kaže a ne talasa puno. Rezultati reprezentacije su očigledno u drugom planu, i svako ko napusti taj brod - može mu se samo čestitati na pametnoj odluci.

Link to comment
FSS je napravio harakiri onog momenta kada je oteran Antić (koji ne može da odvede ekipu na EP) i doveden Pižon (koji može, kako smo videli). Tim postupkom, jasni su prioriteti saveza, trener bez ikakvih uspeha u karijeri koji radi kako mu se kaže a ne talasa puno. Rezultati reprezentacije su očigledno u drugom planu, i svako ko napusti taj brod - može mu se samo čestitati na pametnoj odluci.
+ 1Mene samo cudi sto mu se niko ne pridruzi, cenim da bi jedno kolektivno povlacenje sa recimo Banetom i ostalim igracima koji nisu pod nekim uticajem FSS-a (Subotic, Kuzmanovic, Krasic) a tu su vec Lazovic i Lukovic, pre donelo do nekog jakog pritiska na Toleta, mozda pozitivnih promena i struktura FSS-a nego neki izbori... Neka izmisljaju oficijelne razloge da ne lici na zaveru, haha, njih pet, sest sa razlicitm razlozima bi opet bili jasni kao dan :lol: FSS je pre svega mnogo, ali bas mnogo lose organizovan i mnogo se lose i amaterski radi - tu se samo veliiiikim cudom i malo srecom moze doci do reultata i kontinuiteta...Kao sto kazu da Zvezda ne zasluzuje ovakve navijace, tako FSS ne zasluzuje ove igrace jer jako lose radi sa njima... Evo bio Subotic gost na nemackom SKY i pitaju - Selektor Srbije vam je dobio otkaz, kako komentarisete? Ko dobijo, nemam pojma, stvarno, sad cujem :Hail: :o A vest stara ima tri dana :o Pa voditelju cudno i pita ga: Zar vas iz saveza nisu informisali?!?! Subotic ukapirao i onda poceo, pa neznam mozda su pokusali... Sitan ali bitan pokazatelj... Edited by assignment
Link to comment

A nikome ne pada na pamet da njima Tole uopste ne smeta!? Da li postoji ijedan makar nagovestaj indicije da je Vidic resio da se upuca u nogu zbog Toleta a ne zbog citave javnosti, kako je naveo?Znao sam da cemo Terzica od blata praviti.I da, idiote poput Zvezdinih navijaca, niko zivi ne zasluzuje.

Link to comment

U svakom slučaju, savez je govnarski, korumpiran i truo, a povlačenje iz reprezentacije je najnormalnija stvar u bilo kom trenutku i iz bilo kog razloga, svuda na svetu, i onaj ko se povlači nikome nije obavezan da polaže račune. Čak ni onima koji upražnjavaju red radovanja pa red nerviranja.Mada je uvek zgodno malo drviti na tu temu. Al nije frka, svako je zamenjiv, uskoro će novi ciklus, i opet luda zabava za one koje fudbalska repka zanima.

Link to comment
A nikome ne pada na pamet da njima Tole uopste ne smeta!? Da li postoji ijedan makar nagovestaj indicije da je Vidic resio da se upuca u nogu zbog Toleta a ne zbog citave javnosti, kako je naveo?
Po meni njegove igre u reprezentaciji su bile potcenjene i pre dve žute minute na SP. Od njega se očekivalo ne znam šta, da odgrize glavu protivnicima cim predju pola, i da gol bar posle svakog drugog kornera. On kad god da je igrao, naša odbrana je delovala neuporedivo bolje nego kad ga nema, a opštejeprihvaćeno da on ništa posebno nije igrao. Da li zbog lošeg odnosa sa domaćim novinarskim šljamom (još jedan rispekt) ili zato što igra odbranu pa razni što šatro prate fudbal ne vide njegov uticaj na terenu.
Link to comment
U svakom slučaju, savez je govnarski, korumpiran i truo, a povlačenje iz reprezentacije je najnormalnija stvar u bilo kom trenutku i iz bilo kog razloga, svuda na svetu, i onaj ko se povlači nikome nije obavezan da polaže račune. Čak ni onima koji upražnjavaju red radovanja pa red nerviranja.Mada je uvek zgodno malo drviti na tu temu. Al nije frka, svako je zamenjiv, uskoro će novi ciklus, i opet luda zabava za one koje fudbalska repka zanima.
Po meni ni saopstenje nije neophodno. Medjutim, Vidic ga je isporucio ne bi li eliminisao spekulacije na temu 'zasto li se povlaci'? Ali dzabe. Svejedno se uobrazavaju neki drugi razlozi.U sustini, kao sto napisa, ide novi ciklus, novi akteri, vrlo vazno. Meni je samo besmisleno da takva igracina dopusta da mu neki pijani novinar, ili iskompleksirani forumas amputira reprezentativnu karijeru. Narocito, zato sto, kao sto rekoh, ima u krstenici kapacitet za jos jedno SP - najvecu smotru u delatnosti kojoj je zivot stavio na raspolaganje.
Link to comment
Po meni ni saopstenje nije neophodno. Medjutim, Vidic ga je isporucio ne bi li eliminisao spekulacije na temu 'zasto li se povlaci'? Ali dzabe. Svejedno se uobrazavaju neki drugi razlozi.U sustini, kao sto napisa, ide novi ciklus, novi akteri, vrlo vazno. Meni je samo besmisleno da takva igracina dopusta da mu neki pijani novinar, ili iskompleksirani forumas amputira reprezentativnu karijeru. Narocito, zato sto, kao sto rekoh, ima u krstenici kapacitet za jos jedno SP - najvecu smotru u delatnosti kojoj je zivot stavio na raspolaganje.
Upravo tako, besmisleno je, a ti si car što veruješ u to da je on sve rekao u saopštenju. Eto baš slučajno se desi da 4 igrača (ne računajući Stankelu) odbiju da igraju za reprezentaciju u jednom kval. ciklusu. Budale, šta ćeš, idemo dalje, nerviranje, radovanje...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...