Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kezman moze da se vrati jedino kao kapiten, kakav kurac Vilota.
Ako je to uslov da najzad dobijemo 1 rasnog strelca, count me in. A i taman da polako uz njega stasa Sćepović, pa da rešimo to prokleto pitanje špica na neki duži vremenski period.I mogu da vam garantujem da se sa takvom reprezentacijom nikada ne bi brukali po nekakvim evropskim i svetskim prvenstvima! -_- Edited by bob loblaw
Link to comment
U tim burnim događajima zna li se hoće li ostati 1 :ziga: i brat Pantela?
:ziga: je zavrsio svoje, mudro od njega, a Pentela je u 1 mnogo losoj poziciji. Kumara and co. odose, osta sam da ispravlja nepravdu, ako ode ispada ckapi
Link to comment
Koji će mu reprezentacija Fudbalskog saveza Srbije u životu? Šta mu treba da igra za Pižone, Ćurčiće i trpi svu tu mafiju i bolide koji treba da se prodaju? Kao što pozdravljam odluku Dišljenkovića, Lukovića i mrtvog Lazovića, pozdravljam svakog ko im kaže da odjebu. A Vidić je takav tip da godinama igra preko kurca za repku i opet smo sa njim neuporedivo jači. Pa on ne daje izjave za SOS zato što su ga nešto uvredili, povredili, štajaznam godinama unazad.Pa neće ni on ni bilo ko drugi ništa konkretno reći, dok god UEFA i FIFA proizvode, održavaju i podržavaju razne Karadžiće i ostale mafijaške kadrove.
Ok, ucinilo mi se da si napisao da je pametan sto je odjebao reprezentaciju. A ustvari, mislio si da je tupav k'o noc sto je do sada igrao. Ok. Za burzuje ulaznicki nastrojene... Svaki fudbaler koji pristaje da svoju egzistenciju poveri fuZbalu, vala pristaje i na vece budale od Tola. Uostalom, zar malverzacije u klupskom fudbalu (Uefi) mogu da prismrde Pizonovoj inauguraciji?
Link to comment
Ok, ucinilo mi se da si napisao da je pametan sto je odjebao reprezentaciju. A ustvari, mislio si da je tupav k'o noc sto je do sada igrao. Ok.
Ako tako postaviš stvari tek smo mi tupavi što pratimo domaći fudbal i reprstaciju. Meni ne smeta što je do sada igrao, ima toliko legitimnih razloga da igra za reprezentaciju uprkos svim sranjima ali pozdravljam što više ne igra. Bilo bi mi još bolje da ih je odjebao sa 24, imalo bi veću težinu, ali ni ovo nije loše.
Link to comment

Ne mogu da vjerujem da postoji iko ko moze da brani ovakav postupak. Ko ga jebe, neka se udvara SAF-u, reprezentacija ce kako-tako nastaviti i bez njega, a i mi cemo se nervirati, radovati itd. i dalje. Smrad. angry.gif

Link to comment
Ne mogu da vjerujem da postoji iko ko moze da brani ovakav postupak. Ko ga jebe, neka se udvara SAF-u, reprezentacija ce kako-tako nastaviti i bez njega, a i mi cemo se nervirati, radovati itd. i dalje. Smrad. angry.gif
Jedini razlog da trpiš da igraš za govna poput Toleta i Pižona jeste da se prodaš nekom. Čovek već igra za Junajted, osvojio je sve što može da se osvoji sa njima i što mora da trpi mafijaše? Meni je žao, ali ga potpuno razumem.
Link to comment

Covjeku je vjerovatno dosadilo da ga pljuju i optuzuju da se ne trudi dovoljno u reprezentaciji [tj, razlozi za odluku su vjerovatno bash oni koje je i naveo]. Bilo opravdano ili ne, njegovo je pravo da tako nesto odluci. U svakom slucaju, sva ova rasprava oko Toleta isl mi se cini samo kao ucitavanje neceg sto vjerovatno i ne postoji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...