Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Cika Crni za selektora :lol: * Ima li Partizan predlog za novog selektora?- Vidim da neki pominju strane trenere. Ja nemam ništa protiv ako će doći Kapelo ili Murinjo, u protivnom sam za naše stručnjake. Ja glasam za Vladimira Vermezovića. On se uklapa u potreban profil: dovoljno je iskusan, a opet mlad, ambiciozan je, moderan i prati trendove.by Djura the TaylorTo je ono sto nam treba - fensi selektor. Edited by Milosh76
Link to comment

On ne bi priznao pobjedu Estonije protiv Iraca. Mislim da bi 'ladno doveo ekipu na utakmicu Estonija-Irska i izveo na teren, smatrajući da ustvari naši treba da igraju tu utakmicu.Takav nam čovjek treba, sa stavom, Orao (iz profila) a ne Golub.

Link to comment
- Želeo bih da se zahvalim Vladimiru Petroviću na svemu što je učinio u prethodnih godinu dana. Ako ćemo da budemo realni, onda moramo da se podsetimo trenutka u kojem je pristao da bude selektor, da preuzme veliku odgovornosti i prihvati se teškog posla. Bila je to najteža moguća situacija. Uspeli smo da se nosimo sa svim problemima, da dođemo na korak od puta u Poljsku i Ukrajinu, ali nije nam se dalo da napravimo taj korak - rekao je Ivanović.
http://www.pressonline.rs/sr/sport/fudbal/story/182415/Ivanović%3A+Pižon+je+digao+Srbiju+iz+pepela.html:)
Link to comment

Želim im svima još jednog Pižona, ili nekog Kosanovića, Ješića, Bekvalca ili tako negog mediokriteta koji će preuzeti reprezenzaciju u vrlo složenim momentima za naš fudbal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...