Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ne znam zezaš li se ili ne, ali provereno - veče posle Italije u kući fudbala, litre piva /nekoliko kartona limenki/ otišlo u pravcu soba da se proslavi neporaz od Italije. Izvor: ortak koji radi u kući fudbala. Nemoj neko da mi reč kaže po pitanju validnosti informacija, nisam ja kriv što imam frends on haj plejses.
Zezam se, ali sam i ja nacuo da je bilo slavljenja istorijskog uspeha protiv Italije. Tu sam informaciju cuo na dan utakmice protiv Slovenije. Neka piju, bitno da je atmosfera odlicna i da su raspolozeni da popiju i ne pobiju se medju sobom!
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Siguran sam da je uzrok poraza protiv slovenije to sto su popili po 2-3 piva posle Italije. Nema to veze sa Pizonom i njegovim trenrskim umecem. A tek Tolo, on je bre sve to uradio cista srca, verujuci u tu decu. Eno, bilo to na radio Fokusu...

Link to comment

Nije 2-3 piva uzrok poraza protiv Slovenije, ali je pokazatelj jadnog luzerskog mentaliteta gde tim slavi remi sa nemotivisanom i nekompletnom Italijom, a posao još nije gotov.

Link to comment

Pa vidi, ja da sam jedan stoper koji nije ni medju 50 u PL, ili jedan raspali kapiten koji u repki nikad nista nije pokazao, i ja bih slavio areseno™ protiv zabarijane. Jos kad znam da mi je Pizon trener (dobro nisu doveli striptizete i magarca)...

Link to comment
Nije 2-3 piva uzrok poraza protiv Slovenije, ali je pokazatelj jadnog luzerskog mentaliteta gde tim slavi remi sa nemotivisanom i nekompletnom Italijom, a posao još nije gotov.
Ma nisu slavili bre sta ti je, pa ne slave oni sa 2-3 piva, haha, to je bilo cisto opustanje, nije ih to sprecilo igrati bolje, hehe
Link to comment
Nama je remi protiv Italije rezultatski vredeo isto kao i poraz od 6:0
Sta znam. Rezultatski bi nam verovatno vise vredelo tih 6-0, nek trpaju sto jace mogu, dok i obicni menadzerski paraziti ne budu poceli da odbijaju poziv u reprezentaciju kao najvecu mogucu sramotu u svojoj karijeri.
Link to comment

Kadu, koji je rođen pre 25 godina u brazilskom gradiću Andradina, u državi Sao Paolo, došao je na Balkan u leto 2007, kada je iz Porto Alegrea prešao u crnogorsku Zetu. Posle dve sezone u Golubovcima, 25. juna 2009, potpisao je za Zvezdu i od tada bez prekida živi u Srbiji. S obzirom na to da je 28 meseci nastanjen u našoj zemlji, Kadu prema slovu zakona može da bude upisan u Knjigu državljana narednog leta, osim ako državni organi još jednom ne naprave „sportski presedan“ i nekoliko meseci ranije izađu u susret Crvenoj zvezdi.- Predao sam papire i čekam. Rečeno mi je da treba da prođe još mesec dana dok ne bude završena procedura. U ovom momentu ne razmišljam o tako dalekoj budućnosti, već samo o narednoj utakmici - istakao je Kadu.- Tačno je da se stručne službe u Crvenoj zvezdi bave pitanjem Kaduovog državljanstva. Verujemo da će zahtev uskoro ući u proceduru i da će naš fudbaler dobiti srpski pasoš - potvrdio je sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...