Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Danas Dejan Anđus sa Nacionalnog radija Fokus objasnio da su Slovenci bili motivisaniji jer ih je bogato premirao estonski Tole! Zašto i dalje o tome svi ćutimo, pita se Dejan.Ah, Fokus. ^_^
Šta ah Fokus? Ljudi izvještavaju kako jest. Handanovič od Estonaca dobio sanduk pive

Nogometni reprezentativci Srbije zapeli su tokom ove sedmice, u utorak, kod Slovenije. Izgubili su utakmicu 1-0 i tako ostali bez mogućeg plasmana na Evropsko prvenstvo.Srbija je vodila borbu s Estonijom za drugo mjesto u svojoj grupi, te su lovili dodatne kvalifikacije za Euro u Poljskoj i Ukrajini iduće godine. No, izgubljena utakmica im je uzela sve, a na tom meču je briljirao Samir Handanovič, golman Slovenije i Udinesea. Odbranio je jedanaesterac Nemanji Vidiću, kao i još nekoliko prilika gostujućih igrača.Pomalo u šali, a pomalo u stvarnosti, su se slovenski nogometaši žalili da nisu dobili nikakvu pohvalu ni nagradu od estonske reprezentacije, no onda je uslijedio odgovor i to od jedne estonske pivare. Naime, poslali su sanduk pive na adresu golmana Handanoviča, a u čast svih njegovih odbrana unutar devedeset minuta protiv Srbije.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Jovanović juče odigrao kao zmaj derbi protiv Standarda (razneo ih Anderleht 5-0, komotno je moglo da bude i više). Dao jedan, namestio dva (jedan poništen zbog slepila linijskog sudije), trčao kao besan, neverovatno. Zapanjujući mi je bio njegov status, jebeni beli medved koji zna da je beli medved i to obilato, bahato i seljački koristi, radi šta oće na terenu, sudija ga čuva kao novorođenče, kad mu dune da izvede slobodnjak on rastera saigrače pa ga izvede, trener samo slegne ramenima. Što je najluđe, belgosi oduševljeni njegovim kafanskim forama, publika svršava, svaki drugi navijač na tribini na kojoj sam bio ima njegov dres, urlaju njegovo ime svakih par minuta, standing ovations kad je zamenjen pred kraj. Povratkom u Belgiju je povukao najbolji potez ikad, jbg, nije loše ni biti prvi u selu.

Link to comment
А баш их је Пижон себи бирао. :lol:
kaze 24.09.2010. ovo : - Pažljivo sam birao saradnike. Izabrao sam mlade trenere koji rade u Srbiji i koji su se edukovali u domaćoj trenerskoj školi. Sa Boljevićem saradjujem 15 godina i veoma dobro se poznajemo - rekao je Petrović za sajt Fudbalskog savez Srbije. - Svi oni pokazali su ozbiljnost u radu i biće mi od velike koristi. Uz to, svi su svakodnevno u radu, što smatram izuzetno dobrom karakteristikom. pa rekoh zar nemaju ( naravno da nemaju) moralnu obavezu prema svom "sefu" ?
Link to comment
Nasi su sanduk pive konzumirali uoci dana pred utakmicu, isto doniran iz Estonije. :wicked:
Ne znam zezaš li se ili ne, ali provereno - veče posle Italije u kući fudbala, litre piva /nekoliko kartona limenki/ otišlo u pravcu soba da se proslavi neporaz od Italije. Izvor: ortak koji radi u kući fudbala. Nemoj neko da mi reč kaže po pitanju validnosti informacija, nisam ja kriv što imam frends on haj plejses.
Link to comment
Ne znam zezaš li se ili ne, ali provereno - veče posle Italije u kući fudbala, litre piva /nekoliko kartona limenki/ otišlo u pravcu soba da se proslavi neporaz od Italije. Izvor: ortak koji radi u kući fudbala. Nemoj neko da mi reč kaže po pitanju validnosti informacija, nisam ja kriv što imam frends on haj plejses.
Koje pivo je bilo u pitanju?
Link to comment
"To je teško razumeti. Kao uostalom i sve što se dešava u srpskom fudbalu u poslednjih godinu-dve. Neki ljudi bi stvarno trebalo da se zapitaju šta i kako rade. A, oni su ti za koje bi bio red da odgovaraju za rezultate. ...”, rekao je Danko Lazović.
Искрено никад нисам нешто готивио овог Лазовића, али респекттм што се на вријеме извукао из ових гована. Тј. он и Луковић.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...