Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

treba sutra da naprave tv debatu u kojoj zonpi komentarise usrane serije koje gorcin snima... to bi bila demokratija, ovo je pisanje na dupe.
Tako je.
Link to comment

ma sve vreme svira kurcu o povezanosti politike i sporta, pravi ducijev đak. samo sa elokventnošću čoveka koji ima završenu osmoletku, a usput je u nekom rečniku nabo par zajebanih izraza ne bi li dobio malo na ozbiljnosti. no, vrlo je lako provaliti ga, jer se jako loše krije.

Link to comment
jbt ala je glup ovaj ergić. au brate.
Гризе брат Ергела у фазону недамо Косово а Станкела кома.
Link to comment
treba sutra da naprave tv debatu u kojoj zonpi komentarise usrane serije koje gorcin snima... to bi bila demokratija, ovo je pisanje na dupe.
Što si tako zao, pa gorčin je poznati srBski leonardo da vinči, multitasking stručnjak za sve i svašta. Fudbal, kosovo, ekonomija, sociologija... Ti sad 'oćeš da ume i da režira, jbg...
Link to comment

Dobro, ode golub nadam se povratku Lazovica u spic te dolasku Miralema i Tadica. Uz oporavljenog Kuzmanovica to bi trebalo da bude solidna napadacka formacija. Podrazumeva se da imamo iole normalnog trenera.Elem, rak rana ekipa i nije toliko napad koliko golmani. Mi se nismo kvalifikovali barem za baraz zbog golmanskih bravura. Mi smo protiv Estonije poveli u Beogradu a onda je Stojkovic zablistao sa svojom starom boljkom, sutom sa 20m i dalje. Doduse, imam opravdanje za njega na toj utakmici zbog katastrofalne atmosfere koja je bila usmerena protiv njega ali on cesto kiksira na sutevima van 16m. U Estoniji smo vodili, dominirali i primili gol zbog greske Brkica. Protiv Slovenije Jorgacevic prima gol sa 40m. Jos kada se tome doda kiks Jorgacevica protiv Rusa, mnogo je.Izgubili smo zbog toga minimum 5 bodova a potencijalno 8.To uvodi izuzetnu nervozu u ekipu jer svaki nabac ili sut potencijalno moze biti kiks golmana. Hteo bih jos jednu zanimljivu stvar da dodam. Utakmice su sa SP zbog lakse statistike ali to nam se stalno ponavlja:

Srbija 0 - 1 Gana 16 Fouls Suffered 8 Nemacka 0-1 Srbija 9 Fouls Suffered 20 Australija 2-1 Srbija9 Fouls Suffered 25
Mi uglavnom imamo posed na utakmici ali nas protivnici "cukanjem" onemogucavaju da bilo sta znacajnije uradimo napadacki jer se slabo krecemo.
Link to comment

krenem u Pionir danas i slušam vreme sporta naravno u kolima i nakon petarde u Lučanima intervju sa Toletom. Mila moja majko..Uvlakač koji izigrava novinara postavlja pitanje gde je uvod tri minuta kako su igrači preplaćeni i govna i gde jadni Pižon nije znao šta će sa njima. Ovaj "pa eto videćemo šta dalje, izvršni odbor, pa poljoprivredni odbor pa komisija pa ćemo preveremene izbore, možda ima boljih.." a uvlakač kaže "moram da primetim da imate knedlu u grlu a iskru u očima :wub: , ličite mi načoveka koji je živeo za decu i sve dao deci a ništa nije dobio zauzvrat" a Tele će "pa eto. 35 godina sam u fudbalu radeći svakodnevno 10-15 sati i eto tužan sam jer nisam obezbedio naciji evropsko prvenstvo". naravno ugasim i posle 15 minuta upalim ponovo a car daje ključnu rečenicu "biće izbora ali sam ubeđen da će gro sadašnjeg rukovodstva biti najbitniji činailac i u budućem rukovodstvu i u izboru novog selektora". :P

Link to comment

Danas Dejan Anđus sa Nacionalnog radija Fokus objasnio da su Slovenci bili motivisaniji jer ih je bogato premirao estonski Tole! Zašto i dalje o tome svi ćutimo, pita se Dejan.... i analizirao kako je Stanković kršina i alibi igrač, te kako Vidić nije trebao da izvodi jedanaesterce jer to ne radi ni u Manchesteru, kako bismo dobili Italijane da je počeo Mrđa umesto Pantele, itd.Ah, Fokus. ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...