Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

sta vam je, ds ce samo takve poene u kampanji da nahvata sutiranjem toleta. :unsure:dolaze savo, piksi, juga, darko, jokan, djuka, drulovic, miha... u sustini kada bi ta generacija htela da se bakce u ovoj barustini, neka nada bi postojala. stekli neki novac, pa nece gledati smo da se ovajde, a imaju i nesto fudbalskog ugleda. ali mrka kapa, vecina se vec opekla ovde, a ovi ostali su vec krenuli da grade neke karijere.kako god okrenes, srbija ostaje na proverenim sportskim radnicima™ u fudbalu. i nismo za bolje.

Edited by Psihodelija
Link to comment
Što misliš da moraju da mu kažu ako je to slučaj?
Pa vidi, nakon
koju je popio pre nego sto je prosli put zapalio glavom bez obzira, ne verujem da je bas toliko veverica. Nije to vise Piksi iz Pase poljane sto voli butane paprike, vec Pixie po kome je Toyota nazvala model. Obrati paznju na boldove:Trener Nagoje smatra da je još uvek rano da se govori o takvom epilogu, ali ističe da mu je kao i svakom drugom stručnjaku želja da jednog dana predvodi najbolji tim svoje zemlje.- Rano je za tu priču. Pižon je i dalje selektor, predstoje izbori u FSS, treba mnoge kockice da se slože pre nego što se bude i pričalo o selektoru ako Petrović ne ostane na kormilu. Ne bih da pričam na tu temu, jer da bih o tome i razmišljao, morao bi neko da me pozove. Dovodite me u nezgodnu situaciju da uopšte pričam o tome. Priznajem da je selektorski poziv u Srbiji veliki izazov. A ja sam izazove voleo i kao igrač i kao predsednik FS SCG i sada kao trener. Nikad se ne zna, stvari se menjaju vrlo brzo i teško je gledati daleko unapred. Naravno da je za svakog trenera, bar u podsvesti, prisutno da jednoga dana trenira selekciju zemlje u kojoj je rođen, ni ja nisam izuzetak - rekao je Stojković za „Novosti".Piksi nije ni odgledao meč Srbije u Sloveniji jer je prosto imao osećaj da će stvari u Mariboru da krenu nizbrdo.- Nisam gledao meč u Mariboru jer sam imao loš predosećaj, a nisam hteo da se nerviram kao kada sam pratio duel sa Italijom. Neodlazak na EP veliki je neuspeh jer ova generacija poseduje kvalitet, mada ga nažalost nije iskazala. Teško je to objasniti, pogotovo sa ove udaljenosti. Imali smo dve meč lopte i bio sam siguran da ćemo bar jednu iskoristiti. Video sam Srbiju na EP posle pobede Estonije u Sloveniji - istakao je Stojković.
Link to comment
Cuh zanimljivu pricicu veceras iz relativno pouzdanog izvora...Tole je navodno pusten niz vodu, jedino sto ne znaju koga da postave umesto njega.Uskoro krece kampanja u medijima.Ne znam sta da mislim, zivi bili pa videli.
Secam se i pouzdane informacije od pre nedelju dana kako je zatvoreno sve sa Italijanima, tnx to Tole, pa cemo im mi vratiti ako se sretnemo na Euru ili neki sledeci put... <_<
Link to comment
Pa i jeste bilo zatvoreno, ali X.
Zatvorio je Tole i Slovence. Rekli ljudi...., imacete penal, i mozda vam 1 sutnemo sa 45 metara. Nisu znali kukavci s'kim pregovaraju...
Link to comment
"Imаo sаm čаst i zаdovoljstvo dа u prethodnom periodu sаrаđujem nа nаjbolji mogući nаčin sа čelnicimа FS Srbije i dа sа klupe predvodim nаjjаču nаcionаlnu selekciju. Nа nesreću svih nаs, izostаo je rezultаt, nismo se plаsirаli nа nаredni kontinentаlni Šаmpionаt. Kаo odgovorni ljudi, svesni svih zаdаtаkа u poslu kojim se bаvimo, rаzmotrili smo novonаstаlu situаciju i dogovorili se dа je sporаzumni rаskid ugovorа nаjbolje rešenje. Svimа u Sаvezu i reprezentаciji želim puno sreće i uspehа u nаrednom periodu“.
steta... :( sve su imali osim rezultata
Link to comment

Београдом се пронео глас да ће Црвена звезда наводно подржати кандидатуру Радомира Антића за председника ФС Србије, а да председник државе Борис Тадић жели на тој функцији да види Бранка Радујка, генералног директора Телекома и члана управе Звезде?– Немам ништа против. Свако може да предлаже кандидате, ако је Антић Звездин избор, то је њихова ствар и он ће изаћи на црту осталим кандидатима. Ако их буде било наравно. Што се фаворизовања других тиче – правила ФИФА и УЕФА су јасна да не може нико да се меша са стране и било који притисци би били осуђени и санкционисани. Не верујем ипак да ће до тога доћи – рекао је Томислав Караџић, председник ФСС.zurnal

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...