Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ostaje Pizon zbog dobrog rada i sudijiske kradje tj. nesrece:

Задовољан Пижоном, незадовољан судијамаПредседник је највише одговоран за стање у фудбалској организацији, па и за такмичарске резултате, чак и кад ту треба поделити одговорности. Али, председник није тај који прима гол са 40 метара и промашује пенал, рекао је председник ФСС-а Томислав Караџић. Први човек Савеза рекао да је задовољан селектором Петровићем, али не и игром појединих играча.Два дана после нове срамоте српског фудбала, која се десила у Марибору после пораза од Словеније, коначно се огласио и председник Савеза Томислав Караџић, који је у интервјуу за Sportal.rs говорио о елиминацији националног тима из трке за Европско првенство. На питање да ли себе види као кривца за неуспех репрезентације у квалификацијама, Караџић је рекао да одговорност треба поделити."Видите, председник је највише одговоран за стање у фудбалској организацији, па и за такмичарске резултате, чак и кад ту треба поделити одговорности. Али, председник није тај који прима гол са 40 метара и промашује пенал. Ми ћемо сада оставити месец дана селекторима да направе квалитетне извештаје о проблемима који су присутни, па ће органи Савеза донети одређене одлуке на основу тога", рекао је Караџић за Sportal.rs. Он је додао да је задовољан радом селектора Владимира Петровића и замерио је појединим фудбалерима да нису били на нивоу претходних квалификација."Задовољан сам радом селектора Петровића. Морамо признати да су њега и нас пратили велики пехови. Пола играча који су играли у квалификацијама не играју у клубовима, а проблем је и што поједини играчи који су у претходном квалификационом циклусу били одлични сада нису пружали ни 50 одсто од тога. Ту мислим на Милана Јовановића и Милоша Красића", рекао је први човек српског фудбала и додао да ће нови избори у ФСС-у изнедрити нове кадрове и освежити рад организације.Када је у питању пораз у Марибору, Караџић сматра "орлови" нису имали среће, али да је поразу кумовао и судија."Много пехова нам се десило у Марибору. Није досуђен пенал над Јовановићем, јер је судија, мислим, најпре показао на белу тачку, али је на интервенцију помоћника и након притиска тренера Словеније променио одлуку. Да је поступио по првобитној намери, утакмица би била вероватно решена у нашу корист. Имали бисмо пенал, Словенци играча мање. Међутим, ни ту није био крај нашим невољама. Примили смо гол са 40 метара, што је утицало на даљи ток, а затим смо промашили пенал. Када толико немате среће, онда се не можете надати добром резултату", закључио је Караџић.
Ostavite svoju nadu.Dimitrije, jel sada jasnije zasto je takva atmosfera oko reprezentacije?!
Link to comment
Na pitanje da li će podneti ostavku na mesto predsednika FSS, Karadžić je za B92 rekao: "Ja ništa ishitreno i pod pritiskom neću da uradim, ni pod bilo kakvim pritiscima javnosti, zato što smatram da sada imamo dovoljno vremena da o svomu ozbiljno i predano razovaramo. Uradićemo onošto je najbolje za fudbal".
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=10&dd=13&nav_id=549345Sve da se 1 fudbal osjeca dobro ^_^
Link to comment
- Česti neredi koje prave srpski navijači na gostovanjima svoje reprezentacije, kao i njihovo konstantno zviždanje tokom intoniranja protivničke himne, naveli su nas da odlučimo da još jednom sankcionišemo Fudbalski savez te zemlje – stoji u saopštenju UEFA-e, koje je potpisao njen predsednik Mišel Platini.
text Edited by bergasa19
Link to comment

Cuh zanimljivu pricicu veceras iz relativno pouzdanog izvora...Tole je navodno pusten niz vodu, jedino sto ne znaju koga da postave umesto njega.Uskoro krece kampanja u medijima.Ne znam sta da mislim, zivi bili pa videli.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...