Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ali tacno sam znao dok je uvodio Vujadina da ce ovaj napraviti ovako nesto, kao pojacava odbranu, cuvena disertacija nasih trenera, brani vodjstvo zadnjih 10 minuta pa i ako je protivnik toliko slabiji povuci se

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ja cu ipak iskoristiti pravo i pokenjati se po Duletovom malom. :) Jos jednom smo kresnuti zbog cuvanja rezultata. Uvodjenje stopera, tipa skotski, umesto napadaca u trenutku dok vodimo i imamo potpunu kontrolu je ponovo donelo ocekivani rezultat, tako da cu se pokenjati i po laznom Murinju.edit: e da, Hasani je vrlo zajeban igrac, bilo mi zanimljivo kako ga odjednom salecu po 2-3 nasa stofera, sva u panici. Rado bi ga gledao u najdrazem dresu. Markovic - Hasani :heart:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

da aleksandar jankovic preuzme barselonu, ne bi bili u prvih 3 u primeri.ali kako je uspeo ovaj ignjovski da se probije u bundesligu, ne ide mi u glavu. kad god sam ga gledao bio je najgori na terenu, a recimo na ovoj utakmici je ultrateska kategorija za takvo zvanje. ocekivano, nastasic i djuricic najbolji u nasoj ekipi, iako se vidi da ovog drugog zabole da se cima (ili je prilicno 'lenj' igrac). oni su isto tako ubedljivo najmladji u ekipi, uz lazara markovica koji je isto puno kvalitetniji od svojih izvikanih jsl kolega.

Edited by Psihodelija
Link to comment

izvinjavam se ignjovskom, ovo sto je miljkovic danas odigrao je prevazislo sve granice lososti™. da li je on ikada nesto korisno, ili makar nesto sto nije totalno debilno odigrao u svojoj karijeri?lazovic takodje ocajan. generalno celokupan tim odaje utisak kao da ih predvodi aleksandar jankovic aka srpski murinjo. :ph34r:

Link to comment
pobijedićemo ih rezultatom 3-0, biliv ju mi.
BratPantela ПантелаБити ће матиран син Хамдан методом суви лист.
;)
Link to comment
                    Pld	W	D	L	GF	GA	GD	Pts
Serbia	               4	2	2	0	7	2	+5	8
Denmark	       3	2	1	0	7	0	+7	7
Northern Ireland      4	1	1	2	4	4	0	4
Macedonia	       1	0	1	0	1	1	0	1
Faroe Islands	       4	0	1	3	1	13	−12	1

imamo još gostovanja u irskoj, danskoj i na f.ostrvima, čekamo čokalije.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...