Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

o je u razgovoru za „Alo!“ potvrdio selektor Vladimir Petrović Pižon.- Ne razmišljam o Sulejmaniju pred sam finiš kvalifikacija. Miralem se nedavno oporavio od povrede, igra pomalo i najvažnije je da se dobro spremi pa ćemo pričati - pomalo nas je iznenadio Pižon, s obzirom na to da holandska štampa bruji o sjajnim partijama popularnog Mikija Mausa.Selektor za meč sa „azurima“ neće zvati ni Dušana Tadića, koji rivalima „lomi kičme“, asistira i postiže golove u dresu Groningema. - Pratim Tadića. Znam da igra odlično, ali ne treba mi takav tip igrača za sam kraj kvalifikacija - kratak i jasan je selektor.A u Blicu kaze: potrudicemo se da Italiji damo gol!!!!!!!!!!!!!! :isuse:Pa sta rade tih 11 na terenu u igri koja se zove fudbal, jebo te tole, da te jebo tole koji te met'o na to mesto!

realno, ni tomovic, rajkovic a ni bisevac ne bi trebalo da se spominju u kontekstu reprezentacije, ali to u okolnostima gde su svi najbolji igraci zdravi, imaju zelju da igraju za reprezentaciju i kada fss ne bude u talu sa menadzerima.ne teram kontru, vec ne mogu da shvatim cudjenje u vezi pozivanja lika koji ce igrati ligu sampiona sa svojim klubom a da pri tom cudjenje pravdas spominjanjem cosica i savica kao alternativama.
Jel to onaj klub sto je od barse primio 5 golova, od kojih su 2 toliko glupa da ih ni FK Donja Surutka ne bi primila??? A citaj i postove od pocetka, a ne od kraja, nabrojao sam 4 ili 5 stofera pre cosica. Da ne kazem da je verovatno i Cosic 1 Nemanja™ za ovog anonimusa...
Evo i koga je sve Petrović pozvao za poslednje dve utakmice “orlova” u ovom kvalifikacionom ciklusu: Golmani: Bojan Jorgačević, Damir Kahriman, Bojan ŠaranovOdbrambeni igrači: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Neven Subotić, Nemanja Vidić, Milan Biševac, Marko Simić, Milan Vilotić, Slobodan Rajković, Aleksandar Kolarov, Duško Tošić Igrači veznog reda: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Ljubomir Fejsa, Miloš Ninković, Luka Milivojević, Miloš Krasić, Nemanja Tomić, Zoran Tošić, Adem Ljajić, Milan JovanovićNapadači: Marko Pantelić, Nikola Žigić i Dragan Mrđa Zvao je i Vilotica :lol: Covece, kako taj covek krnji sopstveni ugled.
Vilota je tu da vodi računa o taktici i da crta po tabli, što se čudite... Pa mora neko u repki i to da radi...
:Hail:da ne bude da je Tolo narucio one table preko firme svoje surnjaje za dzabe...
Znam da blasfemisem™ ali realno je i :ziga: daleko od reprezentativne™ forme. Vidic isto, cemu to? Mrdja je isto diskutabilan. Znam da nemamo bolje™ ali na tom spisku ima jedno 10 igraca koji ili numu™ ili ne mogu.
ovo ti nije trebalo angry.gif . Nemoj da se cudis ako te napadnu skakvci, ako ti sunce pocrveni ili iz cesme krene da ti tece krvava voda... :lol:
Link to comment

nedja propustio gol :lol: dok sam ja trazio podatke o daspotovicu izgleda je pao gol... da, srbija vodi 1:0 :wub: brao markovicu!

Edited by ΟΛΥ
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...