Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Covece, kako taj covek krnji sopstveni ugled.
Ugled? Koji ugled? Zelis reci da je Pizonu nesto ostalo od ugleda? Taj ugledn nije imao na pocetku cele ove reprezentativne ujdurme, a kamoli sad.
Link to comment

Pozvan i Ljajic, koji ove sezone mislim da nijednom nije bio ni na klupi u svom klubu. Milivojevic, Simic, ko su ti?Vilotic :isuse:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Znam da blasfemisem ali realno je i :ziga: daleko od reprezentativne forme. Vidic isto, cemu to? Mrdja je isto diskutabilan. Znam da nemamo bolje ali na tom spisku ima jedno 10 igraca koji ili numu ili ne mogu.

Link to comment
realno, ni tomovic, rajkovic a ni bisevac ne bi trebalo da se spominju u kontekstu reprezentacije.
Stvarno ne shvatam zasto toliko potcjenjujete Bisevca. Znam da je ostao u losem sjecanju kod dosta forumasa radi one evro utakmice.Covjek godinama igra odlicno u fr prventsvu i sigurno je medju pet najboljih stopera u ligi. Kao stranac bio je kapiten valencienne-a i sada kada je dosao u Pariz odlicno se uklopio (najbolji defanzivac PSG-a po opstim ocjenama).Tacno je da srbija ima jednog vanserijskog stopera i jednog koji bi to uskoro mogao postati ali p meni je Bisevac odma iza njih i davno je zasluzio poziv u reprezentaciju.
Link to comment
Pozvan i Ljajic, koji ove sezone mislim da nijednom nije bio ni na klupi u svom klubu. Milivojevic, Simic, ko su ti?Vilotic :isuse:
Cini mi se da je bio na klupi u nekoj kup utakmici. :PNastasic je bar ulazio u igru.Ali on je ipak buducnost reprezentacije tako da ga treba pozvati. :isuse:Ovo za Sulejmanija nije normalno. Vjerujem da je Sulejmani sam odbio poziv jer mu se ne gledaju utakmice sa tribina.
Link to comment

Golmani: Bojan Jorgačević, Damir Kahriman, Bojan Šaranov ,tri golmana :isuse:Odbrambeni igrači: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Neven Subotić, Nemanja Vidić, Milan Biševac, Marko Simić :isuse: , Milan Vilotić :isuse: , Slobodan Rajković, Aleksandar Kolarov, Duško Tošić :isuse:Igrači veznog reda: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović :isuse: , Ljubomir Fejsa :isuse: , Miloš Ninković, Luka Milivojević, Miloš Krasić, Nemanja Tomić, Zoran Tošić, Adem Ljajić, Milan JovanovićNapadači: Marko Pantelić :isuse: , Nikola Žigić :isuse: posle 6 meseci ne igranja i Dragan Mrđa :isuse:selektor :isuse: Jos cemo da odemo u baraz !!

Edited by Dudus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...