Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

B92 kazes <_< Ja jedva cekam (kao i svi navijaci PSG-a) da se on vrati jer je bio dobar na pocetku sezone.Cosic mozda jeste buducnost srpskog fudbala ali nazalost nije sadasnjost. Pejcinovic bi trebao biti ispred njega.Taj nesrecnik iz BATE Borisova svake godine igra u evropi (ove u LS-u) i to u klubu koji rijetko kada prima >= gola od protivnika. A ipak mislim da je liga Bjelorusije > Srbije
jos da si preveo i da mogu da vidim datum <_<Sine, ko je taj igrac, ko je ikad cuo za njega, gde je igrao, gde igra??? Ne zajebavaj, mi trenutno ne trebamo stopera. Nabrojao sam ti gore 6 igraca mislim.
znaci, hoces da kazes da cosic i savic jebu kevu u svojim klubovima?
Jel ti mislis da taj decko treba da zaigra u repki ili samo kenjas onako, da teras kontru? Jbt, neodstaje mi Filipenko ponekad...<_<
Link to comment
Sine, ko je taj igrac, ko je ikad cuo za njega, gde je igrao, gde igra??? Ne zajebavaj, mi trenutno ne trebamo stopera. Nabrojao sam ti gore 6 igraca mislim.
Igrao u Jagodini koliko znam :)
Link to comment
jos da si preveo i da mogu da vidim datum <_<Sine, ko je taj igrac, ko je ikad cuo za njega, gde je igrao, gde igra??? Ne zajebavaj, mi trenutno ne trebamo stopera. Nabrojao sam ti gore 6 igraca mislim. Jel ti mislis da taj decko treba da zaigra u repki ili samo kenjas onako, da teras kontru? Jbt, neodstaje mi Filipenko ponekad...<_<
http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=132&st=2145 post 2154Mislim da Cosic a narocito Savic ne trebaju nikako da se spominju u kontekstu reprezentacije.edit: Bas me briga za Simica, reagovao sam samo na ovu dvojicu (Cosic, Savic) Edited by borris_
Link to comment

realno, ni tomovic, rajkovic a ni bisevac ne bi trebalo da se spominju u kontekstu reprezentacije, ali to u okolnostima gde su svi najbolji igraci zdravi, imaju zelju da igraju za reprezentaciju i kada fss ne bude u talu sa menadzerima.ne teram kontru, vec ne mogu da shvatim cudjenje u vezi pozivanja lika koji ce igrati ligu sampiona sa svojim klubom a da pri tom cudjenje pravdas spominjanjem cosica i savica kao alternativama.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Evo i koga je sve Petrović pozvao za poslednje dve utakmice “orlova” u ovom kvalifikacionom ciklusu: Golmani: Bojan Jorgačević, Damir Kahriman, Bojan ŠaranovOdbrambeni igrači: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Neven Subotić, Nemanja Vidić, Milan Biševac, Marko Simić, Milan Vilotić, Slobodan Rajković, Aleksandar Kolarov, Duško Tošić Igrači veznog reda: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Ljubomir Fejsa, Miloš Ninković, Luka Milivojević, Miloš Krasić, Nemanja Tomić, Zoran Tošić, Adem Ljajić, Milan JovanovićNapadači: Marko Pantelić, Nikola Žigić i Dragan Mrđa Zvao je i Vilotica :lol: Covece, kako taj covek krnji sopstveni ugled.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...