Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Жонпика позвао неког Марка Симића у репстацију. Дечко игра за БАТЕ, штофер, има 24 године, и бољи је од Пејчиновића рецимо за 2 класе, а о Качару и да не говоримо, ова бар зна на којој позицији игра. Пиждро мајсторе!

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Жонпика позвао неког Марка Симића у репстацију. Дечко игра за БАТЕ, штофер, има 24 године, и бољи је од Пејчиновића рецимо за 2 класе, а о Качару и да не говоримо, ова бар зна на којој позицији игра. Пиждро мајсторе!
Pored živih: Subotića, Biševca, Tomovića, Rajkovića, Ćosića, Savica...jel treba da nastavim? :isuse:
Link to comment
Pored živih: Subotića, Biševca, Tomovića, Rajkovića, Ćosića, Savica...jel treba da nastavim? :isuse:
:lol::isuse: (Tomovic je i dalje u Djenovi valjda ali ne znam da li igra)Bisevac je povrijedjen (min dvije sedmice jos)
Link to comment
:lol::isuse: (Tomovic je i dalje u Djenovi valjda ali ne znam da li igra)Bisevac je povrijedjen (min dvije sedmice jos)
Vidi, da ne bi ispadao glup u drustvu prati malo fudbal za promenu. Tomovic obrati paznju na defenders broj 40 Nenad Tomovic, kolona P = played. 4 od 4.Bisevac je u top formi, ali je na prvoj u prvenstvu dobio crveni, pa posle lakse povrede pauzira 2 utakmice (odigrao 4 od 8).
Zvao bi njega pizon da nije u penziji Edited by minka
Link to comment
Vidi, da ne bi ispadao glup u drustvu prati malo fudbal za promenu. Tomovic obrati paznju na defenders broj 40 Nenad Tomovic, kolona P = played. 4 od 4.Bisevac je u top formi, ali je na prvoj u prvenstvu dobio crveni, pa posle lakse povrede pauzira 2 utakmice. Zvao bi njega pizon da nije u penziji
Za Tomovica sam samo pitao da li je i dalje u Djenovi i da li igra. Naravno on je trenutno Vidic licno za Cosica a narocito za Savica (ako si mislio na onog iz Bordeaux-a) i ovo :isuse: se na tu dvojicu igraca odnosilo.Bisevac nije dobio crveni na prvoj utakmici i nije lakse povrijedjen nego ce jos pauzirati oko tri sedmice radi te "lakse povrijede". Kaznjen je naknadno ali ta kazna pala bas kada je bio povrijedjen. Edited by borris_
Link to comment

a cemu ta rasprava kadu su bisevac, tomovic i rajkovic redovni kod pizona(nazalost).cosica i savica bolje da ne komentarisemo

Edited by Psihodelija
Link to comment
Za Tomovica sam samo pitao da li je i dalje u Djenovi i da li igra. Naravno on je trenutno Vidic licno za Cosica a narocito za Savica (ako si mislio na onog iz Bordeaux-a) i ovo :isuse: se na tu dvojicu igraca odnosilo.Bisevac nije dobio crveni na prvoj utakmici i nije lakse povrijedjen nego ce jos pauzirati oko tri sedmice radi te "lakse povrijede". Kaznjen je naknadno ali ta kazna pala bas kada je bio povrijedjen.
Ne, nije vazno sta je Tomovic za Cosica, vazno je sta je za onog nesrecnika iz BATE borisov. Uros Cosic je buducnost nase odbrane. Svidjalo se to tebi ili ne. Iako se oporavio od povrede, Milan Biševac zbog suspenzije nije bio u timu Pari Sen Žermena protiv Nice i Monpeljeom, na utakmicama na kojima je tim iz ’grada svetlosti’ imao maksimalan učinak.Znam da se B92 cesto poziva na Wikipediju, ali jbg, ja sam ovo procitao prekjuce. Valjda internet ne kasni kod vas u Francuskoj ko sto je nekad kasnila politika :P
a cemu ta rasprava kadu su bisevac, tomovic i rajkovic redovni kod pizona(nazalost).cosica i savica bolje da ne komentarisemo
Pa vazno je zbog onog gore sto je neko napisao da zove stofera™ za koga niko nije cuo, a ima igraca koji jebu kevu u svojim klubovima, ali nem iih ni na vidiku. Edited by minka
Link to comment
Des nouvelles de Bisevac et Sakho.Blessé aux adducteurs depuis une rencontre entre sa sélection nationale et les îles Féroé début septembre, Milan Bisevac a confié à lequipe.fr qu’il en avait encore pour trois semaines (3 sedmice). Le Serbe devrait donc effectuer son retour au plus tôt pour la rencontre à Ajaccio le 16 octobre (vraca se 16 oktobra). Ce mardi, le Parisien estime que Sakho devrait lui aussi faire son retour à la compétition « dès la fin de la trêve internationale, mi-octobre ».
B92 kazes <_< Ja jedva cekam (kao i svi navijaci PSG-a) da se on vrati jer je bio dobar na pocetku sezone.Cosic mozda jeste buducnost srpskog fudbala ali nazalost nije sadasnjost. Pejcinovic bi trebao biti ispred njega.Taj nesrecnik iz BATE Borisova svake godine igra u evropi (ove u LS-u) i to u klubu koji rijetko kada prima >= gola od protivnika. A ipak mislim da je liga Bjelorusije > Srbije Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...