Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Oksi zeza se Kojot sto si ozbiljan :)ANTARA-MENADYER.jpgMene da zajebu??? Si ti normalan bre?!
stvarno oksi, opusti se . :)jbt, ovaj misko je zajebaniji igrac i od toleta. sto je najgore jos uvek je mlad i ambiciozan, za 5-10 godina drzace pola kosarkaske evrope.
Link to comment
MIsko je sada postao glavna faca kod nas.Zamisli da predje i na fudbal :o
MiskoRaznatovic Misko4Raznatovic Citajte novine ovih dana. Bice zanimljivih I sjajnih vesti za Beobasket. Doduse vesti dolaze iz fudbala ali I to je ponekad prihvatljivoMiskoRaznatovic Misko4Raznatovic Moje vise nego zadovoljavajuce prvo iskustvo u fudbalu. FSS po danasnjoj presudi CH suda je obavezan da plati Radomiru Anticu 2.340.000 e
Link to comment
MiskoRaznatovic Misko4Raznatovic Citajte novine ovih dana. Bice zanimljivih I sjajnih vesti za Beobasket. Doduse vesti dolaze iz fudbala ali I to je ponekad prihvatljivoMiskoRaznatovic Misko4Raznatovic Moje vise nego zadovoljavajuce prvo iskustvo u fudbalu. FSS po danasnjoj presudi CH suda je obavezan da plati Radomiru Anticu 2.340.000 e
@mocaoko ovog amerikanca, verovatno nisu hteli da se zameraju posto znaju da od njega mogu da dobijaju igrace.zastupa i psihovog brata :Hail:http://www.beobasket.net/page/playerMarket/sr.html?view=player&id=983 Edited by kojot
Link to comment
Oksi zeza se Kojot sto si ozbiljan :)
stvarno oksi, opusti se . :)
Jednom ja tako nastavio šaljenje, no ispalo da je inicijator bio ozbiljan, pa je nastupila neprijatna tišina i morao sam da se vadim.Od tada, za svaki slučaj, odma' veslom u potiljak... -_-
Link to comment

Super je ovaj razvoj situacije. Sad jos fali Pizon da uzme ocekivanih bod-dva iz naredne dve tekme, a Tarmo Kink da upise het-trik u Severnoj Irskoj, pa cemo mozda i videti ledja Tolu.

Link to comment

Tolu da bi videli ledja u ovoj drzavi mora da se promeni mnooooogoooo stvari. Na prvom mestu treba da bude doneta politicka odluka o ozbiljnoj borbi protiv korupcije i kriminala. A to se nece desiti. Prema tome, da se pozudamo u biologiju. KOje godiste je Tolo???

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...