Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pa zar se svadjate oko takvog prosvetljenog pravoslavnog coveka kao sto je Mateja? Treba sramota da vas bude. On se sam odvazio na asketizam kad je reprezentacija u pitanju i treba ostaviti na miru njegov isposnicki duh, jer doci ce i vreme njegovo kad Bozja volja bude tako htela, a ne Pizonova i Toletova.

Link to comment

ciji li je miljenik pantelic? skoro svi navijaci zvezde, koji zvezdu gledaju zbog fudbala a ne navijacke grupe, ne gotive pantu kao fudbalera.napadac ispod proseka najjacih evropskih liga, koji u ovom trenutku po kvalitetu itekako pripada reprezentaciji, nazalost.i da, ti si neizlecivi patkomer™.

Link to comment
ciji li je miljenik pantelic? skoro svi navijaci zvezde, koji zvezdu gledaju zbog fudbala a ne navijacke grupe, ne gotive pantu kao fudbalera.napadac ispod proseka najjacih evropskih liga, koji u ovom trenutku po kvalitetu itekako pripada reprezentaciji, nazalost.i da, ti si neizlecivi patkomer™.
nije istina, panta je bog i greh je porediti ga sa onim sabanom iz djurdjevih stupova. Edited by kojot
Link to comment
kad smo već kod te pobožnosti, koliko se puta beše vaš miljenik s trakicom na glavi prekrstio posle utakmice u irskoj :lol:
Ne znam za njega, ali ja sam se prekrstio 236 puta nakon sto je dao gol.
Link to comment

Jel narucivao neko karte preko iTicketa? Proslo sve OK, stigla potvrda na mejl, ali kako sad da dobijem .pdf sa bar kodom za stampanje?Sa potvrdom mogu samo da preuzmem kartu na blagajni.

Link to comment

Dobio sam mejl "transakcija je uspela". U njemu broj potvrde koji treba da navedem na blagajni prilikom preuzimanja karte, i napomena na kraju "Ova potvrda nije važeća ulaznica za događaj!" Nema atacmenta

Link to comment
Dobio sam mejl "transakcija je uspela". U njemu broj potvrde koji treba da navedem na blagajni prilikom preuzimanja karte, i napomena na kraju "Ova potvrda nije važeća ulaznica za događaj!" Nema atacmenta
A gde se igra tekma, kod nas ili na pasnjaku JNA. Oni nemaju, koliko ja znam, barkod citace. Mozda se i varam... :unsure:Za klupske tekme, ja tako uzeo za nugodne Ventspilandjane, dobijes pdf za bar kodom.
Link to comment
A gde se igra tekma, kod nas ili na pasnjaku JNA. Oni nemaju, koliko ja znam, barkod citace. Mozda se i varam... :unsure:Za klupske tekme, ja tako uzeo za nugodne Ventspilandjane, dobijes pdf za bar kodom.
Idioti! FSS ne dozvoljava stampanje, vec mora da se ode licno po kartu na stadion. Pa pizda vam materina, napisite to! Da sam znao, narucio bih preko kol centra :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...