Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

pa kad ne kontaš taj nadaleko čuveni rsb humor kojim bi se i pajtonovci ponosili.evo ja sam skapirao, minka samo se ti i dalje isto tako sprdaj i deli zauške :jerry:
Eto vidish, nije tesko biti fin ;).EDIT:My linkA vi o Kezmanu?? :blink:Dakle:
Kada je 2008. godine Tomislav Karadžić postao prvi čovek „nacionalne kuće fudbala“, Đorđević je imenovan za potpredsednika FSS. Upravo je on omogućio Karadžiću da, nakon odlaska Zvezdana Terzića, postane prvi čovek FSS. Đorđevićevi apetiti su u međuvremenu porasli, pa je pokušao da se domogne i mesta direktora „kuće fudbala“ u Staroj Pazovi. Vlasnik je i restorana „Sinđelić“ u Nišu.
Edited by minka
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Uzasno si glup! Drkate na propalog igraca, koji ne igra fudbal vec 3 godine. Ja se sprdam na vas racun. To nije patkometrija, nego zauska.A sto tebe zanima velicina moje patke? :mellow:
mislim da ne postoji subjektivniji i zaslepljeniji lik na sportskom delu foruma :Hail:od tebe naravno Edited by loser
Link to comment
mislim da ne postoji subjektivniji i zaslepljeniji lik na sportskom delu foruma :Hail:od tebe naravno
hvala na komplimentu. Jos ako je moj stav o igranju Prepodobnog Mateje doprineo da me pohvalis... Idi, bre cool.gif
Link to comment
Pizon postuje moje misljenje (a cita redovno PPP), jer sam ja Najzaslepljeniji™. :D
neam pojma koliko imaš godina niti me interesuje ali većina tvojih postova mi liče na one napaljene klince-daću život za zvezdu brateee
Link to comment

Vidi sa modovima da otvore negde topic o mom uzrastu i mojim postovima. Dotle... drzi se repke i probaj da objasnis zasto Kezman mora™ da igra za istu...<_<

Edited by minka
Link to comment

Kezman je igrao LS sa 4 kluba, a vi se tako sprdate sa njim?Tako ste se sprdali i sa Milicicem & Milicicem koji je prvi Srbin sto je poneo NBA prsten - sram da vas bude i onog sto ih ne zove - Kezmana u kosarkasku i Darka i Darka u fudbalsku repku! angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...