Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ma, objasnjavate vi citavo vrijeme. mozemo zakljuciti da je kezman bio igrac koji je zasluzio da igra za reprezentaciju [i realno bio dobar napadac], a zatim je postao igrac koji bi zasluzio da igra u reprezentaciji [i bio bi dobar napadac] da nije prepreka kakve su njegovo ponasanje ili sitnica koja se zove forma, a koju on vec godinama nema.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Bravo! +1Jebo vas Kezman... u poslednjih 3-4 sezone nije dao ni 10 golova ukupno... Naravno dezurni grobarski patkometri su se javili da mjere patke Zige/Pante sa Kezinom.

Link to comment
čovek objasnio,bravo!
Čovek ustvari napravio retko glupo poredjenje. Kao da je to tako prosto - uporediš ko je postigao više golova u karijeri i ko pobedi on je bolji špic (bez obzira ko je gde sa kim igrao, i još mali milion drugih faktora)Pa je tako, gledajući samo Wiki, 1 Kežman bolji špic i od Diega Milita (79 god, 173 gola), Drogbe (78 god, 146), Forlana (79 god, 176)... :lol::Hail:
Link to comment
Čovek ustvari napravio retko glupo poredjenje. Kao da je to tako prosto - uporediš ko je postigao više golova u karijeri i ko pobedi on je bolji špic (bez obzira ko je gde sa kim igrao, i još mali milion drugih faktora)Pa je tako, gledajući samo Wiki, 1 Kežman bolji špic i od Diega Milita (79 god, 173 gola), Drogbe (78 god, 146), Forlana (79 god, 176)... :lol::Hail:
Mislio sam da je prilikom poređenja izlišno da navodim i klubove u kojima je Kežman igrao i one u kojima je Pantelić igrao, pošto tek to nije za poređenje.Ali hajde da nacrtam i za vas malo sporije, Kežman je, igrajući u daleko većim i boljim klubovima od Pantelića, tokom karijere postigao duplo više golova. A ovi što se pozivaju na patkometriju, neka se zapitaju šta su radili kada su umanjivali Kežmanov učinak nauštrb jednog... Pantelića. Toliko branjenje tog imbecila (po svakoj stavci) može da se objasni samo patkometrijom ili nedostatkom mozga. Oprezno, glasaću za sada za ovu prvu opciju.
Link to comment
Mislio sam da je prilikom poređenja izlišno da navodim i klubove u kojima je Kežman igrao i one u kojima je Pantelić igrao, pošto tek to nije za poređenje.Ali hajde da nacrtam i za vas malo sporije, Kežman je, igrajući u daleko većim i boljim klubovima od Pantelića, tokom karijere postigao duplo više golova. A ovi što se pozivaju na patkometriju, neka se zapitaju šta su radili kada su umanjivali Kežmanov učinak nauštrb jednog... Pantelića. Toliko branjenje tog imbecila (po svakoj stavci) može da se objasni samo patkometrijom ili nedostatkom mozga. Oprezno, glasaću za sada za ovu prvu opciju.
Aman covjece... pogledaj Kezmanovu statistiku u nekoliko proslih sezona i vidjeces zasto ne igra u repci... i Ziga i Panta su za to vrijeme koliko-toliko sipali...Zaista se ne sjecam kad je neko kenjao po Kezmanu dok je igrao u repci i prozivao sto igra on, a ne Pantelic. Onda kada je bio u formi igrao je za repku i bio je dobar spic... sad zaista niko normalan, osim grobara patkometara, ne moze da objasni zasto da igra on, a ne Ziga ili Panta.
Link to comment

Pa sami ste rekli da se Kežman u stvari snašao samo u PSV-u i Feneru, a sad mu je ogroman plus to što se nije snalazio po velikim klubovima. :lol: Uostalom to nije ni bitno za ovu raspravu...kada se za par godina budemo osvrtali na karijeru jednog i drugog možda i ja budem mišljenja da je Kežman imao veću karijeru (jer, iako sam spori patkometar, verovao ili ne do pre par godina sam gotivio Kežmana i uvek pričao da je naš ubedljivo najbolji špic...a onda se raspao, a i pokazalo se da je baš težak retard :(). Ali u sadašnjosti sam mišljenja da je, kao što već rekoh, Panta u ovom trenutku Forlan za njega.I zato mi je i smešno ovo prizivanje Kežmana, odavno bivšeg igrača, valjda samo zato što je nekad bio heroj juga™...skoro pa ko da mi sad uzmemo da plaćemo nad tužnom sudbinom Perice Ognjenovića, večito zapostavljenog u reprezentaciji...

Link to comment
Pa sami ste rekli da se Kežman u stvari snašao samo u PSV-u i Feneru, a sad mu je ogroman plus to što se nije snalazio po velikim klubovima. :lol:
ko je to rekao? imao je dobru sezonu i u Atletico Madridu, prodali su ga (za dobre pare Feneru) samo zato sto su doveli Aguera tada.a da me se ne bi neosnovano optuzivalo za patkometriju da kazem i da su, imo, nasi najbolji napadaci (kakvi su takvi su) Zigic, Kezman i Pantelic, tim redom. Jovanovica i Sulejmanija ne racunam u klasicne centarfore, a Lazovic se povukao iz repke.
Link to comment

Читам вас пар дана и не могу да верујем. Комшије југословени очима не могу да виде Панту, моји Кезу, а обојица су били одлични играчи у пуној форми. Вероватно је Хидинг будала па је Кежмана трпео у тиму, овај је неком волшебном игром случаја играо у клубовима озбиљних имена. Оно што јесте Кежманов проблем је да је није играо озбиљан ногомет пар година. Са друге стране људи пљуцкају Панту који нам је најбољи стрелац, због луде главе није направио каријеру макар налик Кежмановој ако не и бољу. Уз Жигу су најбољи нападачи од оних који никада нису примљени у Савез Омладине.

Link to comment
...Kežman je, igrajući u daleko većim i boljim klubovima od Pantelića, ....
Nece da bude, Panta je Igrao u Zvezdi, sto Kezmanu nikad nece poci za rukom. A nema vecih ni boljih klubova, samo bogatijih :P
Link to comment
je l` ti porasla patka sad?
Uzasno si glup! Drkate na propalog igraca, koji ne igra fudbal vec 3 godine. Ja se sprdam na vas racun. To nije patkometrija, nego zauska.A sto tebe zanima velicina moje patke? :mellow:
Link to comment
:isuse: kuku, ti se jos javljas?Na stranu sto sam odmah reko da bi Kezman bio idealan kep repke gde je pizon selektor. A bili bi jaci u odbrani, jer Vidic ne bi igrao, a onionako nije ni u prvih 50. stopera.
Link to comment
learned long ago never to wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it.niko mi nije kriv.
pa kad ne kontaš taj nadaleko čuveni rsb humor kojim bi se i pajtonovci ponosili.evo ja sam skapirao, minka samo se ti i dalje isto tako sprdaj i deli zauške :jerry:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...