Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Nije igrao za reprezentaciju kad je igrao u Fenerbahčeu. U dve godine tamo on je dao 30 golova na 69 utakmica. Za to vreme napadači su nam bili Žigić, Pantelić i Lazović. Svi su u tom periodu igrali ili u manjim klubovima, ili ako su prešli u veći gotovo da nisu ni igrali. I svi su dali manje golova u tom periodu. U poslednjih 5 godina pored ove trojice bilo je je još brdo napadača koji su igrali u reprezentaciji i ni jedan mu nije ni blizu. Kežman jeste šaban, ali šabana u reprezenatciji ima koliko hoćes i to sigurno nije razlog što tada nije igrao. Možda su istinite one priče sa Vidićem, a možda je napravio i još neko sranje, ali niko iz saveza ili od igrača to nikad nije pomenuo. Uvek su bili odgovori da ima boljih, da se ne uklapa i slično, što je potpuna glupost, naročito za taj period. Kežman ih je više puta tada preko novina pozivao da kažu u čemu je problem, ali nisu hteli. Kasnije u PSGu se nije naigrao, ali nije ni Žigić u Valensiji. Mijatović je godinama igrao na ime i ako je bio samo senka nekadašnjeg igrača.Nikad kod nas ni jedan igrač nije tako naglo isečen iz tima. Nekome se zamerio, da li Toletu ili nekom od igrača, ali niko to nema muda da prizna. Zašto? Ako je uradio nešto tako strašno, u čemu je problem da se to iznese ako sam Kežman ih poziva da to urade ako im je nešto skrivio?
mogao si da obratis paznju i na ovaj dio posta gdje sam rekao da je on u maltene svakom klubu u kojem je bio pravio probleme. a kao sto znamo, i u reprezentaciji. vise steti nego koristi svojim klubovima, ne znam sta je to napravio da bi bilo koga ubjedio da je zasluzio da igra za reprezentaciju. inace, zasto bi bilo ko ista 'priznavao', zasto bi morali javnosti da polazu racune oko izostavljanja jednog igraca? odjebali su ga iz ovog ili onog razloga, realno nije neki gubitak s obzirom da je u tom periodu kad je on bio strasan u fenerbahceu, reprezentacija imala prilicno dobre kvalifikacije i otisla je na SP. iskreno, meni je ovolika rasprava o njemu sama po sebi debelo precjenjivanje tog momka. on to prosto nije zasluzio, ne toliko cinjenicom da je odavno izgubio bilo kakvu formu, vec zato sto je najprostije receno - budala.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

mozda jeste saban i retard, ne znam ga licno ali kako to ne funkcionise u ekipi i u kojoj je to ekipi pravio probleme? u Feneru, PSV-u, Atletico Madridu, Zenitu? ne bih rekao. jedino sto ja pamtim je onaj sukob sa navijacima PSG-a, nikako sa saigracima.a prica o sukobu Vidica i njega je na nivou urbanog mita, niko sa sigurnsocu ne zna sta se tu desilo.

Link to comment

Pa i Stojković, Pantelić i Jovanović su redardi pa još igraju. Da ne pričamo da ih ima koliko hoćeš koji su igrali sa tim "hendikepom" godinama bez problema dok god su to igrom zasluživali.

. inace, zasto bi bilo ko ista 'priznavao', zasto bi morali javnosti da polazu racune oko izostavljanja jednog igraca? odjebali su ga iz ovog ili onog razloga, realno nije neki gubitak s obzirom da je u tom periodu kad je on bio strasan u fenerbahceu, reprezentacija imala prilicno dobre kvalifikacije i otisla je na SP.
Kvalifikovali smo se sa njim na svetsko prvenstvo kao prvi u grupi, a bez njega, dok je igrao u Feneru, nismo na Evropsko prvenstvo 2008. Ja pričam za taj period. Edited by deeps
Link to comment
Da ne pričamo da ih ima koliko hoćeš koji su igrali sa tim "hendikepom" godinama bez problema dok god su to igrom zasluživali.
zavisi sta su napravili. ima i gomila slucajeva da su neki igraci koji su mjesto u reprezentaciji zasluzivali daleko vise nego kezman, to mjesto gubili zbog ponasanja. nesto sumnjam da je u pitanju zavjera protiv njega, s obzirom da se ovoliko kuka za mjestom u timu, kao sto larsson rece.a uz to, on odavno ne zasluzuje mjesto u reprezentaciji. neka prvo pocne da igra konstantno u klubu, pa ko zna, mozda u 32. godini dovoljno sazri kao osoba i nekom se izvini, te na kraju zasluzi mjesto u timu.bolje i da igraju raznorazni damjanovici, nego neko ko ce stetiti atmosferi, na bilo koji nacin.
Link to comment

Ja sam pričao za tačno odredjen period dok je igrao u Feneru kad nije bio mator. Za posle toga ne može da se buni i ako su njegove role u PSGu i Zenitu uporedive sa Žigićevim u Valensiji i Birmingemu.Edit: Iskreno ni meni se on nije nešto dopadao kao napadač, ali to da je šaban i retard teško da je argument. Meni je oba ta segmenta Pantelić na vrhu pa on igra bez problema. A to da li je bolje da nam igraju Damjanovići, Mrdje i Despotovići, a da se ne ruši atmosfera je glupost. Ta atmosfera ima veze sa rezultatima ,a a njih neće biti sa njima. U gotovo svakom timu ima igrača koji se ne podnose(bilo je i u košarci kad smo osvajali sve što smo mogli) ali to nije argument da ne igra neki od igrača.

Edited by deeps
Link to comment
Dobro, Vidic nije dao da Kezman igra za reprezentaciju iako je ovaj bio nas najbolji napadac dok je igrao u Feneru. Srecan?
Ako je tako onda je pička jer je interes reprezentacije podredio svojim željama, kao i savez i treneri koji su mu izašli u susret. Ali, dok nekom ne izrastu muda to nećemo nikad saznati jer svi ćute.P.S. Inače ja veoma malo verujem u tu priču sa Vidićem. Srećan?
Link to comment

zasto ne bi cutali? moraju da zadovolje radoznalost nacije? to je stvar koja treba da ostane u svlacionici, osim ako se radi o necemu protivzakonitom stvarno nema potrebe da mi saznamo o cemu se radi.odjebali su debila. nekako sumnjam da su samo odlucili, bez razloga, da se izivljavaju na jadnom zmankeu, bice da ima razloga. rezultati nisu mnogo trpili, manje vise su u rangu onoga sto je reprezentacija uvijek ostvarivala

Link to comment
Zašto se onda zaustavljati, imamo mi debila i sad koliko hoćes i ti debili takodje, siguran sam, normalne u timu nerviraju.
ako treba, sumnjam da ce iko da se buni protiv toga.
Link to comment

2004–2005 Chelsea 25 (4)2005–2006 Atlético Madrid 30 (8) 2006–2009 Fenerbahçe 46 (20) 2008–2009 → Paris Saint-Germain (loan) 21 (3) 2009–2010 Paris Saint-Germain 14 (2) 2009 → Zenit Saint Petersburg (loan) 10 (2) 2011 South China 6 (2) 2011– BATE Borisov 1 (0)Kako Wiki kaze, u Feneru je dao 20 golova za dve sezone, sto mu dodje 10/sezoni. Bolje da nam igraju Ilijev i Kaludjer, keve mi.Pricate o igracu koji je i zadnjih 5 sezona dao jedva 20 golova, a u zadnje dve odigrao jedva 20 utakmica...Inace, Panta je u ajaxu dao 16 golova u prvenstvu, ali imao i 9 asistencija. Za Kezmana je Panta 1 :ziga: licno.A porediti Zigica i kezmana!?!?! :rolf: To je kao da poredite petkovica i mesija.

Link to comment
2004–2005 Chelsea 25 (4)2005–2006 Atlético Madrid 30 (8) 2006–2009 Fenerbahçe 46 (20) 2008–2009 → Paris Saint-Germain (loan) 21 (3) 2009–2010 Paris Saint-Germain 14 (2) 2009 → Zenit Saint Petersburg (loan) 10 (2) 2011 South China 6 (2) 2011– BATE Borisov 1 (0)Kako Wiki kaze, u Feneru je dao 20 golova za dve sezone, sto mu dodje 10/sezoni. Bolje da nam igraju Ilijev i Kaludjer, keve mi.
Kada se već pozivaš na Wiki, bilo bi lepo da si gledao i golove u kupovima i evrokupovima, pa je u Feneru ipak dao 30 golova za dve sezone.
Pricate o igracu koji je i zadnjih 5 sezona dao jedva 20 golova, a u zadnje dve odigrao jedva 20 utakmica...Inace, Panta je u ajaxu dao 16 golova u prvenstvu, ali imao i 9 asistencija. Za Kezmana je Panta 1 :ziga: licno.A porediti Zigica i kezmana!?!?! :rolf: To je kao da poredite petkovica i mesija.
Da si iole uložio trud u čitanje ove teme, primetio bi da je bilo reči o tome da Kežman nije nastupao za reprezentaciju kada je još igrao i davao golove za svoje klubove, ne o poslednje dve-tri godine.A to poređenje Kežmana i Pantelića, ne kontam što ukopavaš samog sebe.Kežman je '79. i dao je 238 golova u karijeri, dok je Pantelić kao '78. na možda polovini te cifre i najozbiljniji klub za koji je igrao je Ajaks, u 31. godini života. Krajnje impresivno.
Link to comment
Da si iole uložio trud u čitanje ove teme, primetio bi da je bilo reči o tome da Kežman nije nastupao za reprezentaciju kada je još igrao i davao golove za svoje klubove, ne o poslednje dve-tri godine.
da si ti malo vise ulozio truda u citanje vidjeo bi da je i te kako bilo rijeci o tome da on sada zasluzuje poziv za reprezentaciju.
Link to comment
Kada se već pozivaš na Wiki, bilo bi lepo da si gledao i golove u kupovima i evrokupovima, pa je u Feneru ipak dao 30 golova za dve sezone. Da si iole uložio trud u čitanje ove teme, primetio bi da je bilo reči o tome da Kežman nije nastupao za reprezentaciju kada je još igrao i davao golove za svoje klubove, ne o poslednje dve-tri godine.A to poređenje Kežmana i Pantelića, ne kontam što ukopavaš samog sebe.Kežman je '79. i dao je 238 golova u karijeri, dok je Pantelić kao '78. na možda polovini te cifre i najozbiljniji klub za koji je igrao je Ajaks, u 31. godini života. Krajnje impresivno.
čovek objasnio,bravo!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...