Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Procitah sad da Deki u utorak igra 100. tekmu u repki :Hail:
I njegov komentar je carski, nešto u stilu da je jedva obuzdao balvane iz saveza da mu ne prave svetkovinu, nego da se jednostavno odigra tekma i uzmu bodovi. Nije trenutak za svečanost, istakao je naš kapiten :Hail:
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Mladi igraju protiv Farskih ostrva, kvalitet prenosa je fantastican.
sedamdesetih su radili bolje prenose :ph34r: srpski murinjo dominira
Link to comment

Ови Фарани су жестоки аматери, наши се шетају поред њих. Ал кад нам дође рецимо нека Данска има се погубимо и изгубимо у сред НСа 2:0. Бре њихов гоша прима гол са 4 метра после центаршута, ма смехотрес. Ал ће сад код нас тај резултат да одјекне а љубитељи фудбала ће да се расплину збогради рапсодије фудбала наших младих нада.

Link to comment

Loš kvalitet prenosa je jer se radi jednom kamerom i bez reportažnih kola.Razlog: Večerašnji prenos, Samit nesvrstanih i još jedan događaj za koji su potrebne kamere i reportažna kola, ne mogu više da se setim. Sve je to lepo objasnio Kovinjalo na početku, ali ga ne slušate :)

Link to comment

neizmerno mi je drago sto smo pored umrlica, sahrana, predkazanja potopa i svega ostalog sto se desilo nakon katastrofe zvezde i partizana apsolutno zasluzeno uzeli svih 6 poena u ove dve utakmice.npr. hrvati se uvek kvalifikuju jer su u nekoj (u tom trenutku) raspad grupi, ali bas uvek. mozemo i mi jednom.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

mi cemo se kvalifikovati samo ako nam bog dodeli crnogorce na barazu.uostalom, koga briga.ja cu mnogo da se smorim ako treba da navijam za pizona, fss i izabranike™ na sledecem ep. prizeljkujem 1 sablju™.jebiga, valjda tadic cuva toleta kao kec u rukavu u izbornoj kampanji :)

Link to comment

POSLE rezultata od utorka uveče, stanje na rang-listi reprezentacija u UEFA se značajno promenilo. Pobeda nad Farskim Ostrvima je donela nove bodove Srbiji, pa je naš nacionalni tim skočio na 13. mesto sa 29.005 bodova.To znači da, ukoliko bi „orlovi“ u poslednje dve utakmice zabeležili uspehe i odbranili tu poziciju, bili binosioci u žrebu za baraž za EP.I tako bi, eventualno, za rivala mogli da dobijemo Češku, Republiku Irsku, BiH, Crnu Goru...Daleko bilo da dobijemo Cesku kao "slabijeg" rivala u barazu, ili BiH.

Link to comment
Kako komentarišete selektora Vladimira Petrovića, čiji rad je, kao uostalom i vaš, bio izložen kritikama?- Odličan selektor! Mislim da je upoznao stvari unutar reprezentacije, da je ušao u sistem! Video sam i na prethodnim utakmicama da smo igrali dobro, kao, na primer, u prvom poluvremenu u Moskvi. To je bio pokazatelj da možemo.Ispašće da ste specijalista za izbor selektora. Isplatila vam se smena Đukića i dolazak Antića, a ako završimo posao kako treba, i Vladimir Petrović će postati trener od zlata?- Sa ove vremenske distance tvrdim da nismo napravili nijednu grešku u izboru šefa stručnog štaba reprezentacije.Šta kao predsednik Saveza možete da obećate u slučaju plasmana na EURO?- Najbližim saradnicima mogu da obećam samo pune ruke posla!
Tole :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
POSLE rezultata od utorka uveče, stanje na rang-listi reprezentacija u UEFA se značajno promenilo. Pobeda nad Farskim Ostrvima je donela nove bodove Srbiji, pa je naš nacionalni tim skočio na 13. mesto sa 29.005 bodova.To znači da, ukoliko bi „orlovi“ u poslednje dve utakmice zabeležili uspehe i odbranili tu poziciju, bili binosioci u žrebu za baraž za EP.I tako bi, eventualno, za rivala mogli da dobijemo Češku, Republiku Irsku, BiH, Crnu Goru...Daleko bilo da dobijemo Cesku kao "slabijeg" rivala u barazu, ili BiH.
jel ti stvarno mislis da mi mozemo da pobedimo zabare? Ok, ima teorija zavere™ koju sam cuo posle Fostrvljana i koja je smehotres, ali kapiram da je to jedina sansa da ih dobijemo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...