Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

A i to sto kazes. Ali ja prvo moram da sredim stanje u Zvezdi. Vec imam tri glasa, barem ovde na PPP, za sledeceg predsednika. A kad Zvezda pod mojom celicnom pesnicom postane opet prvak Evrope, tada cete mi svi dati podrsku da predjem u FSS i dovedem nas do titule prvaka sveta cool.gif

Edited by minka
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Dobro, to je zbog nacina bodovanja.Mada ce i Tolo da kaze to za nasu repku: "Nasa reprezentacija je najbolja na svetu, ali je zbog nacina bodovanja na 29. mestu".

Link to comment
FIFA objavila da Evandro i Kloeo mogu da zaigraju tek po navrsenih 5 godina zivotarenja Srbijom. Verujem da ce Ivica i da im sredi tu potvrdu.
Znaci Kleo taman da zaigra na svjetskom prvenstvu u Brazilu pred svojim navijacima :P
Link to comment

Pod uslovom da zivi i radi u Srbiji 5 godina. Mada ni to nije problem, prijavi prebivaliste u BG i svaka 2 meseca dodje u Srbiju i izadje istog ili narednog dana i eto reeeessssseeeeenja.

Link to comment

"Imali smo tri prijateljske utakmice i proverio sam sve igrače koje sam želeo. Video sam na koga mogu moram da računam, ti igrači su tu""Naravno, nadam se pobedi nad Farskim Ostrvima, a ako uz to bude nerešeno protiv Iraca, još ćemo imati šanse da osvojimo drugo mesto. Mislim da će utakmica sa Slovenijom sve da odluči"Dosli smo do toga da se nadamo pobedi nad Farskim Ostrvima i da cupamo bod protiv Severnih Iraca. Mogli bi ti Irci da nam budu veoma zajebani protivnici, Samrok verzija 2.

Edited by casperbgd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...