Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Devic je uveliko debitovao za Ukrainu, a Mrdja se, cini mi se, ozbiljnije povredio. Ima i onaj Devic sto je sto je onomad sleperom stigao u Zvezdu. Taj valjda igra neku portugalsku nizu ligu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nego ljudi, posto muku mucimo sa napadacima - dje je onaj Devic sto svaki put hoce Ukrajina da ga pozove u repku i tako nam ga ukrade? I sta je sa Mrdjom, jel jos povrijedjen?
pošto verovatno baš i ne znaš o čemu pričaš... momku su otvoreno tražene pare kako bi igrao za našu reprezentaciju tamo neke 2007.-2008., pošto je to uredno odbio i shvatio da nikad neće igrati za reprezentaciju svoje zemlje normalnim putem prihvatio je da igra Klea u Ukrajinskoj reprezentaciji. 12 utakmica za njih i 1 dat gol. Edited by Svarog
Link to comment

Ma dje ne znam... placao je nekom novinaru u zurnalu burek i jogurt da pise tekstove kako ce da nam ga Ukrajina ukrade, nudio se Klementeu ili ko je vec tu bio itd...

Edited by MiddleClass
Link to comment
Ma dje ne znam... placao je nekom novinaru u zurnalu burek i jogurt da pise tekstove kako ce da nam ga Ukrajina ukrade, nudio se Klementeu ili koje vec tu bio itd...
:isuse: i nisu ga ukrali? sve je samo bila patka?
Link to comment
Nego ljudi, posto muku mucimo sa napadacima - dje je onaj Devic sto svaki put hoce Ukrajina da ga pozove u repku i tako nam ga ukrade? I sta je sa Mrdjom, jel jos povrijedjen?
eto on je posle tri godine provedene u Ukrajini debitovao u nacionalnoj reprezentaciji, sto bi onda u Kleovom slucaju bilo drugacije?
Link to comment
Ti si prvi koji se potresao sto je otisao...
ja sam se potresa jer je bar nekoliko puta na ovom forumu napisano kako bi Vidić, Ivanović... da su neki da bi odjebali Terzu/Toleta/FSSCG/FSS i prestali da igraju za ovakvu reprezentaciju. a onda imamo slučaj Devića gde je on to i uradio, nije hteo da uđe u takvu priču. da bi ga na kraju ljudi prozivali da je buregdžija. do mojega.
Link to comment
ja sam se potresa jer je bar nekoliko puta na ovom forumu napisano kako bi Vidić, Ivanović... da su neki da bi odjebali Terzu/Toleta/FSSCG/FSS i prestali da igraju za ovakvu reprezentaciju. a onda imamo slučaj Devića gde je on to i uradio, nije hteo da uđe u takvu priču. da bi ga na kraju ljudi prozivali da je buregdžija. do mojega.
cisto sumnjam da su vidic i ivanovic imali isti tretman kod doticnih... mediokriteti poput ovih nesrecnika iz nase lige spadaju u tu kategoriju... vidic i ivanovic sigurno ne.
Link to comment
kao odgovor procitajte ovo iz Fifinih pravila narocito boldovano:16 Nationality entitling players to represent more than one Association1. A Player who, under the terms of art. 15, is eligible to represent more than one Association on account of his nationality,may play in an international match for one of these Associations only if, in addition to having the relevant nationality, hefulfils at least one of the following conditions:(a) He was born on the territory of the relevant Association;(b) His biological mother or biological father was born on the territory of the relevant Association;© His grandmother or grandfather was born on the territory of the relevant Association;(d) He has lived continuously on the territory of the relevant Association for at least two years.2. Regardless of par. 1 above, Associations sharing a common nationality may make an agreement under which item (d) ofpar. 1 of this article is deleted completely or amended to specify a longer time limit. Such agreements shall be lodged withand approved by the Executive Committee.
Link to comment
Sledece dvije utakmice reprezentacija ce igrati bez Vidica koji ce biti odsutan 5 sedmica.
ko ga hebe, i onako bi se samo nešto bunio i odbijao da igra onako kako je Vilotić nacrtao.btw. Vilota je neuništiv i otvara mu se samo tako. još ako gu usere da ga ne navozaju nešto mnogo na tim utakmicama možda ga Zvezda i zavalja brže no Partizan Petrovića.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...