Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Kačar jednino nije špic, golman i levo krilo... Sve ostalo, je igrao bar 4-5 puta u životu... :) Doduše, moguće da Golub™ to ne zna... Jednom su ga u na nekom EP za mlade stavili na špica i to je bila katastrofa...
Zar on nije prakticno igrao napadaca u Vojvodini onu polu-sezonu pre nego sto je otisao u Nemacku? Mislim da je bio i prvi strelac lige na kraju jesenjeg dela sa preko 10 golova. Samo da se ogradim, to ne znaci da mislim da on treba/moze da igra napadaca sada
Link to comment
Zar on nije prakticno igrao napadaca u Vojvodini onu polu-sezonu pre nego sto je otisao u Nemacku? Mislim da je bio i prvi strelac lige na kraju jesenjeg dela sa preko 10 golova.
Tu polusezonu je igrao polušpica, iza Buača i Despotovoća, ako se dobro sećam... Uglavnom je golove davao ubacujući se iz drugog plana ili posle prekida... Inače, pozicija za koju je "školovan" kao klinac je štoper, posle su ga gurali u vezni red, gde se odlično snašao, igrao je par puta i desno krilo, tu baš nije bio ništa naročito... Sećam se da je par puta igrao i beka, u nekim stani-pani sitacijama, kad bi Voša ostala sa igračem manje... I to je to...Klasičnog špica je koliko znam igrao samo jednom, na tom EP za mlade...
Link to comment

Radije bih gledao Panteliju, Laneta i ekipu jos 10 godina u reprezentaciji nego zvao Brazilca. Imamo Aleksica (kakvog-takvog), Sulejmanija koji moze da "krpi" tu poziciju, Lazovica s kojim treba razgovarati (citaj: pocistiti govna iz FSS) itd. Zvati Brazilca koji igra u kineskoj ligi da nas krpi bi bilo tuzno i jadno.Pa ja se neki dan smijem jadnom Vrankovicu sto mora tajm aut pola da prica na engleskom, sto nama tako nesto treba? Ionako se necemo kvalifikovati sa Pizonom. :D

Link to comment
Radije bih gledao Panteliju, Laneta i ekipu jos 10 godina u reprezentaciji nego zvao Brazilca. Imamo Aleksica (kakvog-takvog), Sulejmanija koji moze da "krpi" tu poziciju, Lazovica s kojim treba razgovarati (citaj: pocistiti govna iz FSS) itd. Zvati Brazilca koji igra u kineskoj ligi da nas krpi bi bilo tuzno i jadno.Pa ja se neki dan smijem jadnom Vrankovicu sto mora tajm aut pola da prica na engleskom, sto nama tako nesto treba? Ionako se necemo kvalifikovati sa Pizonom. :D
Kojeg? Ovog naseg sa foruma?Klea ili Evandra?
Link to comment
Kojeg? Ovog naseg sa foruma?Klea ili Evandra?
Bilo kog.Ali o Kleu se prica. Da se covjek bar fudbalski "obrazovao" kod nas, kao Eduardo kod Hrvata, pa ne bih imao nista protiv. Ali ovako.. :thumbdown:
Link to comment
Zbilja, zašto Sulejmani ne igra za repku? :blink: Ako već kuburite sa napadačima...
mora prvo da odluci dal je napadac ili krilo, da se ustali na toj poziciji pa tek onda mozda dobije poziv :fantom:
Link to comment
Zbilja, zašto Sulejmani ne igra za repku? :blink: Ako već kuburite sa napadačima...
Damjanovic u zivotnoj formi a mi da zovemo tamo nekog Sulejmanija? :unsure: Edited by katamaran
Link to comment
Zbilja, zašto Sulejmani ne igra za repku? :blink: Ako već kuburite sa napadačima...
Odgovorio sam na predhodnoj strani... Nisam baš 100% siguran, ali mislim da mu je menanđer™ neko ko nije u talu sa čelnicima FSS-a... I to je to... Jednostavno, nema koristi od njega...Zato se ni Kačar ne poziva, jer ni od njega nema koristi... Njemu je otac ili stric menanadžer...
Link to comment

Spanija (koja ima takve igrace u sredini terena) moze da osvoji Evropsko prvenstvo sa jednim igracem iz Brazila ( Markos Sena) ali mi koji smo toliko superiorni u odnosu na ceo svet ne smemo ni da pomislimo da pozovemo igraca koji ima nase drzavljanstvo i koji bi ,verovatno, doprineo kvalitetu. :isuse:

Link to comment

Nego ljudi, posto muku mucimo sa napadacima - dje je onaj Devic sto svaki put hoce Ukrajina da ga pozove u repku i tako nam ga ukrade? I sta je sa Mrdjom, jel jos povrijedjen?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...