Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

apsolutno se slazem da pizon treba da ode, ali i kada bi sutra otisao, ko da dodje? sve sto mi pada na pamet je podjednako lose ili jos losije.
Bilo ko sa mudima™.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

apsolutno se slazem da pizon treba da ode, ali i kada bi sutra otisao, ko da dodje? sve sto mi pada na pamet je podjednako lose ili jos losije.
To sam ja jos rekao dok je Antic bio trener. Otisao Antic, dosao Pizon. Sad kad ode Pizon, doci ce srpski Murinjo i tako u krug dok mali Perica ne bude bio trener. Nakon toga mozemo kao Neron da stavimo magarca za selektora(ukoliko to vec nije uradjeno).
Link to comment
To sam ja jos rekao dok je Antic bio trener. Otisao Antic, dosao Pizon. Sad kad ode Pizon, doci ce srpski Murinjo i tako u krug dok mali Perica ne bude bio trener. Nakon toga mozemo kao Neron da stavimo magarca za selektora(ukoliko to vec nije uradjeno).
Magarc bi bio značajan napredak, u odnosu na Goluba™... Bar ne bi lupao na konferencijama za štampu, a i mogli bi očekivati i neki napredak u igri, jer bi taktiku postavljali Stanković i Vidić, koji su valjda nešto naučili od Murinja i Sera...
Link to comment
A jel mislis da ce Tole da postavi nekog sa mudima? Jedini takav kog vidim trenutno je Sinisa.
Imajuci u obzir sastav kvalifikacione grupe za sledece SP Sinisa bi verovatno bio pun pogodak. Ma, u ovom ocaju bi prihvatio bilo koga, cak bi se obradovao i jednom Prosineckom :P . Ozbiljno, Pizon mora da ode sto pre, ne cekati kraj ovih kvalifikacija nego dovesti nekoga ko ce imati muda da bar proba Clea i ostale naturalizovane Srbe, da ako treba vrati Stojkovica medju stative, neko ko ima svoje JA i cvrst stav, ko nece da gleda na imena i zasluge nego na trenutnu formu i kvalitet, i neko ko ce da igra na pobedu a ne za remi...sad tek shvatam da verujem da postoji Deda Mraz :o Edited by crosman
Link to comment

Rajevac?Ninkovic je car.Pantelic je potpuno neupotrebljiv. Inace delom kriv za primljeni pogodak. Sulejmania sto pre u napad.Veseljko je pao na dupe pri prvom pokusaju da primi loptu.

Edited by Zaz_pi
Link to comment
apsolutno se slazem da pizon treba da ode, ali i kada bi sutra otisao, ko da dodje? sve sto mi pada na pamet je podjednako lose ili jos losije.
rajevac dobio juce otkaz
Link to comment

Golub definitivno treba da leti ali je vaznije da leti onaj koji ga je doveo za selektora. Ovako lako moze da se desi da ode Golub a da dobijemo nekog vrapca.

Link to comment
Golub definitivno treba da leti ali je vaznije da leti onaj koji ga je doveo za selektora. Ovako lako moze da se desi da ode Golub a da dobijemo nekog vrapca.
Sustina.
Link to comment
interesantno da spanski mediji uopste ne prenose njegove izjave. bar ih ja nisam video.
Ne mogu ih skontati i prevesti na svoj jezik. Ne zanju da ih ni mi ovde ne možemo skontati. Edited by rugievithus
Link to comment

sev irci dobili farane 4-0, sada je stanje ovakvo:

Group C
          Teams	P	W	D	L	F	A	+/-	Pts
1	 Italy	        6	5	1	0	14	1	13	16
2	 Slovenia	7	3	2	2	9	4	5	11
3	 Northern Ir	6	2	3	1	7	3	4	9
4	 Serbia	        6	2	2	2	8	9	-1	8
5	 Estonia	7	2	1	4	7	11	-4	7
6	 Faroe Islands  8	1	1	6	5	22	-17	4

raspored do kraja:2 September 2011Northern Ireland 20:45h SerbiaSlovenia 20:45h EstoniaFaroe Islands 20:45h Italy6 September 2011Estonia 20:30h Northern IrelandSerbia 20:30h Faroe Islands (stadion par)Italy 20:45h Slovenia7 October 2011Northern Ireland - EstoniaSerbia 20:45h Italy (stadion czv)11 October 2011 Italy 20:45h Northern IrelandSlovenia 20:45h Serbianeophodne su dve pobede u septembru i onda da se u zavisnosti od rezultata italija-slovenija kalkulise.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...