Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

jbg, to sam i mislio.

A zamisli samo plasman na EP i kakav bi to rooster prouzrokovalo majko mila.I naravno niko ne bi rekao nista a Petka su na SP razapeli zbog jednog igraca.
Pavlle, ti si jedan ozbiljan momak, ne segaci.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

samo jos jedno pitanje, necu vise, ima li ikakve sanse da se promeni vrh FSS?¿ne vidim da ce odlaskom Pizona nesto drasticno biti bolje.
nista se nece dobiti promenama u vrhu fss-a.to mafijasko udruzenje sazdano iskljucivo od ljudskih gnjida i govana treba da se satre u korenu, da se zapali benzinom.a za to treba jaka politicka volja i posteni ljudi u vladi i policiji a taj film necemo gledati dugo, dugo.jedino mi je krivo sto npr. vidic, ivanovic, stankovic nemaju dovoljno samopostovanja (ovo je mnogo lako reci, ipak shvatam u kakvoj su poziciji) da kazu ne! govnima i da daju primer ostalima koji su u reprezentaciji ipak zbog igre zvane fudbal.verovatno se plase reakcije medija (jer znamo ko u srbiji placa burek), ali nisu svesni kakvu bi podrsku imali medju normalnom fudbalskom javnoscu.
Link to comment
To je u moru bljutavih Pižonovih izjava, meni, barem, najbljutavija... Čuj, ne zna(m) na kojoj poziciji igra, pa neću da ga zovem...
Dobra mu je bila i 1 skorija, da Evandro i Kleo treba da se nametnu. Naravno, Veseljko i Damjanko su se već nametnuli.
Link to comment
Nisam zadovoljan rezultatom, ali mogu da budem zadovoljan igrom u većem delu utakmice. Držali smo dobro loptu, što sam tražio od igrača, očigledno je da još imamo problem u završnici. Sve što se događa do završnice zaslužuje prelaznu ocenu“, rekao je Petrović.Utakmica u Moskvi bila je poslednja provera Srbije pred nastavak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012. godine.„Nisam zabrinut, ovakve utakmice služe da bi se videlo gde imamo problem i da to ispravimo do mečeva u kojima će se igrati za bodove“, zaključio je Petrović.
:Hail: :Hail: :Hail: ima li pilota u avionu ?
Mislim da je utakmica bila veoma zanimljiva iako se igralo po teškom terenu. Kao što sam i pretpostavljao, uvideo sam koje su nam slabe tačke, ali o njima ću govoriti samo igračima. Što se igre Rusije tiče, mislim da ona može i bolje, a zašto danas nije odigrala bolje sigurno je i naša zasluga.
:rolf: :rolf: :rolf: 1 car Edited by tsva
Link to comment
inace pun mi je qrac vise pizona, toleta, krasica koji pada ko pizda najveca, smrdljive igre, veseljaka, damjanaca, trivuna i ostalih banditskih proizvoda iz toletove kuhinje... ima li kraja ovoj sramoti???
+1
Kad je Pižon u kadru, te bistre okice plus ovo zelenilo okolo, ko Opstanak da gledam.
:lol:
Link to comment
Nisam zadovoljan rezultatom, ali mogu da budem zadovoljan igrom u većem delu utakmice. Držali smo dobro loptu, što sam tražio od igrača, očigledno je da još imamo problem u završnici. Sve što se događa do završnice zaslužuje prelaznu ocenu“, rekao je Petrović.Utakmica u Moskvi bila je poslednja provera Srbije pred nastavak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012. godine.„Nisam zabrinut, ovakve utakmice služe da bi se videlo gde imamo problem i da to ispravimo do mečeva u kojima će se igrati za bodove“, zaključio je Petrović.
znaci lagali ste me kad sam pitao za ocenu igre angry.gif neka neka.
Link to comment

treba reci da smo u prvom poluvremenu bilo znacajno bolji od inace ocajnih rusa.naravno, pizon je maherski u pauzi izvukao 2 najbolja igraca na terenu, tosica i ninkovica, tako da je drugo poluvreme izgledalo potpuno montipajtonovski.

Edited by Psihodelija
Link to comment

apsolutno se slazem da pizon treba da ode, ali i kada bi sutra otisao, ko da dodje? sve sto mi pada na pamet je podjednako lose ili jos losije.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...