Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

ovi novinari i gosti koji dolaze su nista manje pizde kad jednu rec kritike ne smeju da upute govnarima.pitanjce: jel pobedila reprezentacija bilo koga od kad je pizon selektor?

Link to comment
ovi novinari i gosti koji dolaze su nista manje pizde kad jednu rec kritike ne smeju da upute govnarima.pitanjce: jel pobedila reprezentacija bilo koga od kad je pizon selektor?
Северну Ирксу и Фарска Острва.
Link to comment
ovi novinari i gosti koji dolaze su nista manje pizde kad jednu rec kritike ne smeju da upute govnarima.
Pa kako da kritikuju, kad im lebac zavisi od toga...Inače, pobedio je Severnu Irsku... Valjda...
Link to comment
Radi se na prodaju Vilotica
Koliko je meni neprijatno da vidim igrača koji u CZ nema mesta u 11. Delimično razumem navijače Partizana kako su gledali na Petrovića u repki godinama.Inače, Petrović neće mrdati iz 23. Kačar ne zna na kojoj poziciji igra, tako da pored Stankovića, Kuzmanovića i Milijaša neko mora da popunjava kvotu.
Link to comment
Inače, Petrović neće mrdati iz 23. Kačar ne zna na kojoj poziciji igra, tako da pored Stankovića, Kuzmanovića i Milijaša neko mora da popunjava kvotu.
To je u moru bljutavih Pižonovih izjava, meni, barem, najbljutavija... Čuj, ne zna(m) na kojoj poziciji igra, pa neću da ga zovem... Da se ne zezamo, Kačarov najveći problem je, kao i svojevremeno, npr. Milinku Pantiću što je bio, taj što mu menanđer™ nije ušemljen, a ne igra u Mančesteru ili Interu... I to je to...Ja sam ubeđen, da Stanković igra u nekom Šalkeu, pa makar bio i najbolji igrač istog, a vidću PSG-u ne bi imali mesta u Toletovim reprezentativnim kalkulacijama, ako im gazda nije deo ekipe...Govna, zemlju su upropastili, fudbal srozali, na košarci rade već dugo... Govna mafijaško-političaraska... Edited by radisa
Link to comment
samo jos jedno pitanje, necu vise, ima li ikakve sanse da se promeni vrh FSS?¿
Najrealnije je da neko opasan eksplozivom uđe na neku sednicu gde je ceo vrh prisutan i da ih sve digne u vazduh, a sebe žrtvuje, sa nadom da neće isti takvi samo nastaviti delo Toleta i ekipe...DakleM, nema šanse...
Link to comment
samo jos jedno pitanje, necu vise, ima li ikakve sanse da se promeni vrh FSS?¿ne vidim da ce odlaskom Pizona nesto drasticno biti bolje.
Ima, al cenim da će doći ista govna, osim ako nekog političara ne zasvrbi da tamo ukliza (kano Đilas u KSS) te bi u tom slučaju došao drugi tip govana. Sad baš razmišljam, da me sad neko pita ko bi tamo mogao da donese promenu, ne bih znao da dam ime.
Link to comment

A zamisli samo plasman na EP i kakav bi to rooster prouzrokovalo majko mila.I naravno niko ne bi rekao nista a Petka su na SP razapeli zbog jednog igraca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...