Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

hvala. to daje nadu da nece biti Pizona za kvalifikacije SP.
То је једино што у овом изгубљеном циклусу од две године за утеху.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Vec duzhe vremena mi se vrti ideja da bi bilo zanimljivo nagovoriti RP da bude selektor... Znam da je nemoguce, ali ipak...wub.gif
bas ovo razmisljam i pljas prvi post koji sam video :Dinace pun mi je qrac vise pizona, toleta, krasica koji pada ko pizda najveca, smrdljive igre, veseljaka, damjanaca, trivuna i ostalih banditskih proizvoda iz toletove kuhinje... ima li kraja ovoj sramoti??? Edited by MILF HUNTER
Link to comment
bas ovo razmisljam i pljas prvi post koji sam video :Dinace pun mi je qrac vise pizona, toleta, krasica koji pada ko pizda najveca, smrdljive igre, veseljaka, damjanaca, trivuna i ostalih banditskih proizvoda iz toletove kuhinje... ima li kraja ovoj sramoti???
Amin! :Hail:
Link to comment
inace pun mi je qrac vise pizona, toleta, krasica koji pada ko pizda najveca, smrdljive igre, veseljaka, damjanaca, trivuna i ostalih banditskih proizvoda iz toletove kuhinje... ima li kraja ovoj sramoti???
Nema :cry:Ma ovo što igra ova ekipa, veze nema sa fudbalom... Taktika na nivou ekipice ispred zgrade, igrači su u izlogu da bi menandžerski šljam uzeo pare, huligani određuju ko sme da bude pozvan, a ko ne...Jebeš ga, onaj McCabeove post o FK Borča, od juče, još predstavlja ulepšanu sliku stanja u srpskom fudbalu...
Link to comment

Od kako su doveli Pizona (u sta nisam verovao do zadnjeg trenutka) sam se potpuno ohladio od reprezentacije. Ne gledam prijateljske vec se o istima informisem iz novina i foruma. Sto se tice kvalifikacija tu jos i pogledam po nesto ali to je vise zbog drustva koje se okupi nego li zbog nekog lozenja ili nedaj Boze fudbala.

Link to comment
Ne mogu vise da gledam, prebacio sam kad je krenuo da uvodi ovog nekog indijanca cije sam ime zaboravio nakon 7 sekundi :isuse:
Damjanović, zapamtih zbog one fotokopirnice kod opštine NBGD. Verovatno mladac tamo i radi...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...